Ogłoszenia  duszpasterskie 20.11.2022r.

  Niedziela   Chrystusa Króla Wszechświata

1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma religijne: nowy numer dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun”, można także nabyć książeczki z modlitwami o pokój. Są jeszcze   kalendarze katolickie na  2023 rok.

 

2.      W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość odpustową w naszej Parafii  ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzamy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata nas samych, nasze rodziny, Parafie, Miasto i Ojczyznę naszą. Suma odpustowa w intencji Parafian i Dobroczyńców naszych zostanie odprawiona o godz. 12:00. Po Mszy św. akt zawierzenia i  Procesja Eucharystyczna.

 

3.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 7:30  i  18:00.  Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.  Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną i  wieczorną Mszą św.

 

4.      We Wtorek po Mszy św. o godz. 18:00  Nabożeństwo do św. Józefa, gdzie powierzamy się opiece św. Józefowi.

5.      W środę o godz. 21:00  Apel Jasnogórski, następnie Nowenna do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z  Mszą św.

 

6.      W Czwartek 24 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do św. Ojca Pio przed Najświętszym Sakramentem  i  relikwiami Świętego.

 

7.      W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Adwent czas radosnego oczekiwania i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Formą przygotowania do Świąt są także Msze św. „roratnie”. Roraty będą od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. Do udziału w roratach zapraszamy już dziś wszystkich  wiernych, dzieci z lampionami, także i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

 

8.      Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom i Panom za pomoc w pracach porządkowych w Kościele i przygotowanie Świątyni do  uroczystości odpustowych. Wszystkim za wszelkie dobro,  pomoc  i  życzliwość niech Chrystus Król  Łaskawie wynagrodzi.

 

9.      Wszystkim Drogim Parafianom i miłym gościom życzymy miłego Świętowania oraz udanego tygodnia. Niech Chrystus Król nas prowadzi i nam Błogosławi.