Intencje Mszalne   

od dnia  14.11.2022 r. –  20.11.2022r

 

 Poniedziałek 14.11.2022r.

 

Godz.    7:30  - śp.  Stefan  Michaś  

 

Godz. 18:00 śp.  Czesław  i  Łucja   Gąszczak  oraz zmarłych z rodziny z obu stron.                          

 

Wtorek  15.11.2022r.

 

Godz.  7:30  -  śp.  Henryk  Strugała.

 

Godz. 18:00 -  śp.  Stefania i Teodor Wawrzyniak, Jadwiga  i  Bronisław  Szewczyk  oraz

                                 Maria  Zaborowska  i  Maria  Jadziewicz.

 

Środa  16.11.2022r.

 

Godz.   7:30  -  śp.  Sabina  Konieczna

 

Godz. 18:00 śp.  Teresa  Rubik

 

Godz.  21:00 -  śp. Janina  Dragańska,  Władysław  Graf,   Cecylia  Stachowiak,  Gertruda  Gąbka,  Ryszard  Śliwiński,  Krystyna  Tulik,  Włodzimierz  Adamski,  Krystyna  Adamska,  Paweł  Tomkowiak,  Monika  Augustyniak,  Longina  Zacharzewska,  Władysław  Janiszewski.

 

Czwartek 17.11.2022r  

 

Godz.    7:30  -   śp.  Zofia  Mazurkiewicz  - 2 rocznica śmierci  i   mąż  Stanisław. 

 

Godz. 18:00   -   Z podziękowaniem  za  otrzymane łaski  z  prośbą  o  zdrowie

                            i  błogosławieństwo  Boże  dla Teresy  i  Medarda na dalsze lata życia.  

 

Piątek  18.11.2022r  

 

Godz.    7:30    -   śp.  Zenon  Gancarczyk

 

Godz. 18:00  -  śp. :  Henryk  Strugała,  Edwin  Kosma,  Halina  Zwarycz,  Henryk  Leja,  Irena  Leja,  Maria  Głowienkowska,  Jan  Zdych,  Józef  Muskała,  Lucyna  Klej,  Jerzy  Kowalik,  Kazimierz  Giemza,  Maria  Czwordon,  Jan  Dostatni,  Kazimierz  Mądry,  Gertruda  Kubacka,  Arkadiusz  Boroch,  Władysław Mazurkiewicz,  Jan  Szczepaniak,  Władysława  Baszczyk,  Magdalena  Hindorf-Kempa,  Regina  Szadkowska,  Marian  Bezler,  Józef  Myja,  Leokadia  Bryja,  Edmund  Poor.

   

Sobota   19.11.2022r.  

 

Godz.    7:30  -   śp.  Franciszek  Bąk  -  1  rocznica śmierci.

 

Godz. 18:00  -   śp.  Franciszek  -  14 rocznica śmierci  i  Stanisława (k) Gawełek  oraz

                                   zmarłych rodziców  z obu stron.

 

 

Niedziela 20.11.2022r. Uroczystość  Chrystusa  Króla

 

Godz.   8:00  -   śp. Marian  Mądry  w rocznicę  śmierci  i  zmarły Tadeusz.

 

Godz.  9:30  -     śp.  Władysław, Antonina, Jan  Składnik.

                                                            

Godz.  11:00  -   śp.  Anastazja  Mądra  w  rocznicę  śmierci  i   zmarłych  z  rodziny.

                X/.  Błogosławieństwo  Boże  z  okazji  roczku  Leny  Białek.

                X/.  Błogosławieństwo  Boże  z  okazji  roczku  Leona  Wawrzyniaka,  sióstr

                       Nadii  i  Laury  oraz  Jego rodziców.

 

Godz.  12:00  -  Suma  Odpustowa  -  w intencji Parafian i Dobroczyńców.

 

Godz. 18:00   śp. Aniela  Jankowiak.