Ogłoszenia  duszpasterskie 13.11.2022r.

 XXXIII   Niedziela Zwykła

1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma religijne oraz  kalendarze katolickie na  2023 rok.

 

2.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 7:30  i  18:00.  Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.  Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną i  wieczorną Mszą św.

 

3.      Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek przed Kościołem na pomoc ubogim.

4.      W środę o godz. 21:00 Nowenna  do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.

 

5.      W Czwartek 17 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 pragniemy podjąć prace porządkowe w naszym Kościele przed uroczystościami odpustowymi. Dlatego prosimy Panie o pomoc w tych pracach porządkowych.

 

6.      W Piątek na godz. 20:00 Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne z Jezusem Eucharystycznym na osobistej modlitwie w ciszy i przy śpiewie Kanonów. Na zakończenie indywidualne Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

 

7.      W dzisiejszą  Niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00  Spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania.

 

8.       W przyszłą niedzielę 20 listopada zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Uroczystość Odpustową ku czci Chrystusa Króla. W tym dniu o godz. 12:00  zostanie odprawiona suma odpustowa. Sumie odpustowej przewodniczyć będzie Ojciec Jezuita Robert Więcek posługujący w Krakowie. Pozostałe Msze św. o godz. 8:00, 9:30, 11:00  i  18:00. W tym dniu zawierzymy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata nas samych, nasze rodziny, Parafie, Miasto, Ojczyznę  i  Świat cały.

Po Mszy św. Sumie Odpustowej będzie Procesja  Eucharystyczna wokół         Kościoła. Zapraszamy wszystkich do udziału w sumie odpustowej i procesji, Panie, Panów i Młodzież do niesienia sztandarów parafialnych, różnych organizacji społecznych  i  feretronów. Z okazji odpustu zapraszamy jak co roku dzieci w koronach na Mszę św. o godz. 12:00. o Mszy św. wszystkie dzieci w koronach  zostaną nagrodzone.                                                                                                                                          Przygotowując się do Uroczystości odpustowej codziennie do soboty 19 listopada po Mszy św. wieczornej będzie Nowenna do Chrystusa Króla Wszechświata. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.