Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2012r.

Drukuj
Utworzono: sobota, 17, listopad 2012 16:22

1.       Przed kościołem można nabyć „Przewodnik Katolicki” oraz dwutygodnik diecezjalny „Opiekun”. Zachęcamy do czytania tej pracy katolickiej. Są także kalendarze katolickie na 2013r., jako cegiełka na utrzymanie Seminarium Duchownego w Kaliszu. W salkach katechetycznych można nabyć także pozycje książkowe na temat Chrystusa Króla i Jego Królowania. Zachęcamy również do nabycia tych pozycji książkowych.

 

2.       Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00, 17.00 i 18.00, w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. 

3.       W środę 21 listopada o godz. 16.00 zostanie odprawiona masz św. w intencji osób uzależnionych, ich rodzin i przyjaciół z okazji 21. Rocznicy powstania Grupy AA „Baszta”.

4.       W środę o godz. 21.00 Nowenna do MBNP połączona z mszą św.

5.       W czwartek wspomnienie św. Cecylii patronki organistów, chórzystów i muzyków. Ogarniamy naszą modlitwą wszystkich, którym patronuje św. Cecylia. Po mszy św. o godz. 18.00 przed Uroczystością Chrystusa Króla będzie Nowenna do Chrystusa Króla.

6.       W piątek 23 listopada w naszej parafii rozpoczynamy Sympozjum na temat Królestwa Jezusa Chrystusa. W piątek o godz. 9.00 msza św. na rozpoczęcie sympozjum. Następnie konferencja w auli I LO o godz. 10.45 i 12.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i msza św. wieczorna o godz. 18.00. W sobotę program Sympozjum podobny. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym Sympozjum.

7.       W niedzielę 25 listopada Uroczystości Odpustowe ku czci Chrystusa Króla, Msze św. jak w każdą niedziel. O godz. 12.00 Suma odpustowa. Zapraszamy wszystkich do udziału w sumie odpustowej; sztandary parafialne, organizacji społecznych i feretony. Z okazji odpustu zapraszamy dzieci w koronach. Dzieci przyjdą w koronach na mszę św. o godz. 12.00. Po mszy św. wszystkie korony zostaną nagrodzone.

8.       Serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za pomoc w pracach porządkowych w naszej świątyni i w salkach katechetycznych. Za wszelką pomoc, dobroć i życzliwość nie Łaskawy Bóg wynagrodzi.

9.       Wyrażamy również wdzięczność za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę w cele remontowo – budowlane w naszej parafii. Zebrano 3.850zł. Za wszelką ofiarność i dobroć Bóg zapłać.

10.   Dziś pragniemy włączyć się w pomoc kościołowi prześladowanemu w Egipcie. Tam chrześcijanie są prześladowani, mieszkają na wysypiskach śmieci, dewastowaną są ich świątynie i odmawia się im prac obywatelskich. Po mszy św. Panie z Żywego Różańca zbierać będą do puszek dobrowolne datki na pomoc prześladowanym.

    

  

Odwiedzin:2300002
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke