Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: piątek, 25, marzec 2022 00:59

Ogłoszenia  duszpasterskie

 27.03.2022r. IV Niedziela  Wielkiego Postu

  1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma religijne:  nowy numer   dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun”, „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik  „Dobre  Nowiny”.   Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.  

2.      Msze św. w dni powszednie o godz. 7:30  i  18:00. Różaniec w dni powszednie o godz. 17:30.  W niedzielę  Msze św. o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. Okazja do  Spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną  i  wieczorną  Mszą św.    

3.      Nabożeństwo  Gorzkich Żali  z kazaniem pasyjnym w Niedzielę o godz. 17:00.  Nabożeństwo Drogi  Krzyżowej  w  Piątki  o godz. 17:30. Zapraszamy wszystkich wiernych, dzieci i młodzież oraz kandydatów do Sakramentu Bierzmowania do udziału w tych nabożeństwach.

4.      W dzisiejszą  Niedzielę po  Mszy św. o godz. 18:00  Spotkanie z Kandydatami  do  Sakramentu Bierzmowania.

5.      We Wtorek po Mszy św. o  godz. 18:00  Nabożeństwo do św. Józefa. Modlimy się za rodziny, małżeństwa, narzeczonych  oraz  o pokój na świecie.

6.      W Środę o godz.  21:00   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona  z  Mszą św. 

7.  W Piątek  I Piątek miesiąca,  okazja do Spowiedzi św. od godz. 16:00 do godz. 17:30. W tym czasie wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna Adoracja zakończona Nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 17:30  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej  następnie Msza św. wieczorna.

8.  W sobotę  I  Sobota miesiąca o godz. 7:00 różaniec św. Po Mszy św. o godz. 7:30 Nabożeństwo wynagradzające za nasze grzechy i całego świata do Niepokalanego Serca NMP. 

9.      Od przyszłej Niedzieli 3 kwietnia w naszej Parafii przeżywać będziemy Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje trwać będą do środy włącznie. Spotkania w dni powszednie dla wszystkich będą o godz. 7:30  i  18:00.  Serdecznie zapraszamy parafian oraz wszystkich wiernych z innych parafii do udziału w tych Rekolekcjach. Program Rekolekcji wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej.

10.  W przyszłą niedzielę zbierane będą do puszek dobrowolne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Chciejmy w ten sposób włączyć się w przygotowanie i przyozdobienie Grobu Pańskiego jako wyraz naszej wdzięczności i miłości do Chrystusa Króla.

11.   Spowiedź św. przed Świętami Wielkanocnymi z udziałem Księży z dekanatu w naszym mieście:

- w parafii św. Jadwigi ( we wtorek) - 29.03. i  wieczorem w sobotę  9  kwietnia

- w parafii Farnej    (poniedziałek)  -  11.04.2022r.

- w naszej parafii   (czwartek)  -   07.04.2022r. 

 

    

  

Odwiedzin:2485633
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke