Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 20, listopad 2021 21:58

Ogłoszenia  duszpasterskie  21.11.2021r.

Niedziela Jezusa  Chrystusa Króla  Wszechświata 

 W dzisiejszą niedzielę przeżywamy  Uroczystość odpustową w naszej Parafii ku czci  Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzamy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata nas samych, nasze rodziny, Parafie, Miasto  i  Ojczyznę naszą.

Suma odpustowa w intencji Parafian i Dobroczyńców naszych zostanie odprawiona o godz. 12:00.  Po Mszy św. akt zawierzenia  i  Procesja  Eucharystyczna.

 

1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik  Katolicki”, nowy numer dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun”. Są jeszcze kalendarze katolickie na nowy Rok  2022.

 

2.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 7:30  i   18:00.

Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną i wieczorną Mszą św. 

     Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

         

3.      We wtorek po Mszy św. o  godz. 18:00  Nabożeństwo do św. Józefa.

 

4.      W środę o godz. 21:00  Apel Jasnogórski, następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  połączona z Mszą św.

 

5.      W czwartek po Mszy św. o godz. 18:00  Nabożeństwo do św. Ojca Pio przed Najświętszym  Sakramentem i relikwiami  Świętego.

 

6.      W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Adwent czas radosnego oczekiwania i duchowego przygotowania do Świąt Bożego  Narodzenia. Formą przygotowania do Świąt są także Msze św. „roratnie”. Roraty będą od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. Do udziału w roratach zapraszamy  już dziś wszystkich wiernych, dzieci  z  lampionami, także młodzież i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

 

7.      Serdecznie dziękujemy  wszystkim Paniom  i  Panom za pomoc w pracach porządkowych  w  Kościele  i przygotowanie Świątyni  do uroczystości odpustowych. Wszystkim za wszelkie dobro, pomoc  i  życzliwość  niech Chrystus  Król łaskawie wynagrodzi.

 

8.      Wszystkim Drogim Parafianom  i  miłym gościom życzymy miłego Świętowania  oraz udanego tygodnia.  Niech Chrystus Król nas prowadzi  i  nam  Błogosławi.

 

    

  

Odwiedzin:2485626
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke