Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 04, wrzesień 2021 22:16

 Ogłoszenia  duszpasterskie 05.09.2021r.

XXIII  Niedziela Zwykła 

 

1.     Przed Kościołem można nabyć czasopisma religijne  „Przewodnik Katolicki”  oraz miesięcznik „Dobre Nowiny”. Zachęcamy do czytania tej  prasy katolickiej.

 

2.     Msze św. w dni powszednie o godz. 7:30  i  18:00.                   

Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną i wieczorną Mszą św.

Msze św. w niedzielę  o godz. 8:00,  9:30, 11:00,  12:15  i  18:00.

Różaniec w dni powszednie o godz. 17:30.

 

3.     We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do św. Józefa. Modlimy się w intencji rodzin, małżeństw, narzeczonych oraz Chorych i cierpiących a także w naszych osobistych intencjach powierzając się Opiece św. Józefowi.

 

4.     Także we wtorek po Nabożeństwie spotkanie Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej  w  kawiarence Parafialnej.  Zapraszamy także wiernych, którzy chcieliby uczestniczyć w tym spotkaniu.

 

5.     W środę   o  godz. 21:00    Apel Jasnogórski, Nowenna  do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona  z  Mszą św.  

 

6.     W środę 8 września Święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 7:30, 18:00  i  21:00  z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

7.     W  sobotę 11 września od godz. 9:30 odwiedzimy chorych i starszych z Najświętszym Sakramentem. Chorych i starszych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym do środy włącznie.  

 

8.     Zgodnie z Apelem Przewodniczącego KEP włączamy się w przeżywanie Dnia Solidarności z Afgańczykami. W modlitwie będziemy prosili o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków, których wiele tysięcy ratuje swoje życie i zdrowie ucieczka z kraju, szukając pomocy we wspólnocie międzynarodowej. Dlatego w przyszłą Niedzielę 12 września przeprowadzimy zbiórkę ofiar do puszek na pomoc dla nich i organizację długofalowego wsparcia działań CARITAS na rzecz migrantów i uchodźców zarówno w Polsce i za granicą.

 

9.     W Niedzielę  12 września o godz. 12:00 przeżywać będziemy Uroczystość Beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. Uroczystość odbędzie się w Warszawie w Świątyni Opatrzności Bożej, która będzie transmitowana w mediach.

    

  

Odwiedzin:2111866
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke