Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 17, lipiec 2021 22:34

Ogłoszenia  duszpasterskie 18.07.2021r.

XVI  Niedziela  Zwykła

 

1. Przed kościołem można nabyć czasopisma religijne nowy numer dwutygodnika „Opiekun”, „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik „Dobre Nowiny”  Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.  

 

2.  Msze św. w dni powszednie o  godz. 7:30  i  18:00.  

Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. 

Okazja do Spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną i wieczorną Mszą św.

 

3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00  Nabożeństwo do  św. Józefa.

 

4. W środę 21 lipca  o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ks. Kan. Zdzisława Sobierajskiego w 17 rocznicę Jego śmierci.

 

5. W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św. 

           

6. W Piątek  23 lipca po Mszy św. o godz. 18:00  Nabożeństwo ku czci  św. Ojca Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem św. Ojca Pio w naszych osobistych intencjach oraz w intencji wszystkich chorych cierpiących a także o ustąpienie epidemii.

 

7. W Sobotę o godz. 18:00  i  w  Niedzielę Msze św. w intencji bezpiecznego poruszania się na naszych drogach z okazji Patrona św. Krzysztofa. Z tej okazji w Sobotę po Mszy św. wieczornej  i w Niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych (samochodów, motorów, motorowerów, rowerów, hulajnogi  oraz wszelkich innych pojazdów).  Pojazdy przejadą wokół Kościoła a Kapłan poświęci i pobłogosławi wszystkie pojazdy i wręczy pamiątkowe obrazki. Wjazd będzie bramą od plebanii a wyjazd bramą przy bocznym wejściu do Kościoła.  Serdecznie  zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji bezpieczeństwa poruszających się na naszych drogach.   

W tych dniach solidaryzujemy się z poszkodowanymi w wyniku nawałnic, dlatego też zbierane będą do puszek dobrowolne datki na rzecz pomocy poszkodowanych.

 

8.  Przyjmujemy jeszcze zapisy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Sanktuarium św. Ojca Pio, która odbędzie się 29 lipca br.  Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

 

9. Przyjmujemy również zapisy na biwak dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się od      10  do  13 sierpnia.

 

 

    

  

Odwiedzin:2033180
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke