Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 06, czerwiec 2021 01:21

Ogłoszenia  duszpasterskie 06.06.2021r.

X  Niedziela  Zwykła

 

1. Przed kościołem można nabyć czasopisma religijne: nowy numer dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun”, „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik „Dobre Nowiny”.  Zachęcamy do czytania  tej prasy katolickiej.   

 

2.  Msze św. w dni powszednie o  godz. 7:30  i  18:00.  Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. Okazja do Spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną i wieczorną Mszą św.

 

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz.17:30.

 

4. Procesja Eucharystyczna wokół Kościoła w Oktawie Bożego Ciała w dni powszednie po nabożeństwie o godz.17:30. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11:00. Zapraszamy do udziału w procesji dzieci, młodzież oraz wszystkich wiernych. 

5. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00  Nabożeństwo do  św. Józefa.

 

6. W  środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.  

           

7. W Czwartek 10 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O godz. 18:00  uroczysta procesja do czterech ołtarzy wyruszy z Klasztoru Sióstr Nazaretanek, przejdziemy tą samą trasą co w Boże Ciało do naszego Kościoła i Uroczysta Msza św. Po Mszy św. poświecenie wianków, kwiatów i ziół na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w tych uroczystościach dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci I Komunijne, młodzież oraz Panie i Panów do niesienia sztandarów i feretronów.

 

8. W Piątek  11 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Msze św. o godz. 8:00,  9:30, 16:30  i  18:00. Uroczysta procesja dookoła Kościoła  i akt poświęcenia Rodzin, Parafii, Miasta  i  Ojczyzny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po nabożeństwie o godz. 17:30. Do udziału w procesji w tym dniu także zapraszamy dziewczynki do  sypania kwiatów, dzieci I Komunijne, młodzież oraz Panie i Panów do niesienia sztandarów i feretronów  oraz wszystkich wiernych.

W tym dniu nie obowiązuje post.

 

9.  W sobotę 12 czerwca Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. O godz. 7:00   odmówimy różaniec. O godz. 7:30 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

 

10. W sobotę 12 czerwca od godz. 9:30  odwiedzimy chorych, starszych z Najświętszym Sakramentem. Chorych i starszych można zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym do środy włącznie.     

       

11. W przyszłą Niedzielę 3 czerwca przeżywać będziemy w naszej parafii „Niedzielę  powołaniową”. Gościć będziemy Kleryków, którzy będą składać świadectwa i zbierać ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego.

  

 

    

  

Odwiedzin:2300009
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke