Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

ogłoszenia parafialne

Drukuj
Utworzono: sobota, 12, październik 2013 22:21

Ogłoszenia  duszpasterskie  13.10.2013 r.

 XXVIII  Niedziela Zwykła

 

 

1.      Przed  Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki” oraz nowy numer dwutygodnika  diecezjalnego  „Opiekun”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej. Są także  kalendarze katolickie na nowy rok, jako cegiełka na utrzymanie seminarium duchownego w Kaliszu.

 

2.      Msze św. w dni powszednie o godz. 8:00, 17:00  i  18:00.

W niedziele o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:00   i  18:00.

     

3.      Nabożeństwa różańcowe codziennie  o godz. 17:30. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, rodziny oraz wszystkich wiernych, abyśmy przez Maryję wypraszali u Boga potrzebne łaski.

 

4.   W poniedziałek  14 października przypada Dzień Nauczyciela. Zapraszamy na różaniec św. o godz. 17:00 w intencji wszystkich nauczycieli i wychowawców tak żyjących jak  i zmarłych.

 

5.      W środę o godz. 21:00  Apel Jasnogórski  i  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.

 

6.      W piątek 18 października o godz. 19:00 nabożeństwo pokutne i spowiedź św. dla młodzieży, która 22 października  przyjmie  Sakrament Bierzmowania.  Natomiast  w sobotę  19 października ok. godz. 8:30 spowiedź św. dla rodziców i rodziny kandydatów do Bierzmowania.

 

7.      W przyszłą niedzielę 20 października przeżywać będziemy Dzień Papieski z okazji  35 rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Zapraszamy w tym dniu na różaniec wyjątkowo o godz. 17:00 połączony z występem zespołu muzycznego. W tym dniu jak co roku pragniemy wesprzeć Fundusz Papieski Jana Pawła II, który przeznaczony jest na stypendium dla młodzieży uzdolnionej z rodzin biednych. Dlatego po wszystkich Mszach św. zbierane będą do puszek datki na ten  Fundusz.

 

8.      Zbliża się  Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad.

     W tym czasie szczególnie pamiętamy o naszych bliskich zmarłych. Formą pamięci i miłości wobec zmarłych są wypominki. Wypominki będą czytane w listopadzie w czasie różańca o godz. 17:30, przed wieczorną Mszą św. Wypominki można składać do  8 listopada w biurze parafialnym lub do koszyczka na bocznym ołtarzu, tam też wyłożone są karteczki na wypominki. Natomiast wypominki całoroczne, które odczytywane są w każdą niedzielę można zamawiać w biurze parafialnym. Ofiary złożone z wypominków przeznaczamy na prace remontowe w naszym kościele.

 

9.      Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczamy na cele remontowo – budowlane w naszej świątyni. Już zakończyliśmy prace przy wymianie podłogi na części chóru. Od przyszłej niedzieli już będzie można korzystać w pełni z chóru. Za wszelką pomoc w tych pracach, dobroć i życzliwość  „Bóg Zapłać”.  

 

 

 

 

 

 

 

                             

 

 

 

    

  

Odwiedzin:2485660
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke