Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Wielkanocna - 07.04.2013 r.

Drukuj
Utworzono: niedziela, 07, kwiecień 2013 12:07

Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Wielkanocna - 07.04.2013 r.

 

Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.

 

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. A po niej msza św.

 

W poniedziałek 8 kwietnia po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych.

 

We wtorek po mszy św. wieczornej o godz. 18.00 pragniemy rozebrać Grób Pański. Prosimy Panów o pomoc w tych pracach.

 

W środę o godz. 21.00 Nowenny do MBNP połączona z mszą św.

 

W środę o godz. 18.30 odbędzie się msza św. w intencji ofiar katastrofy Smoleńskiej w kościele Farnym z okazji III rocznicy śmierci.

 

W sobotę 13 kwietnia od godz. 9.30 pragniemy odwiedzić z Najświętszym Sakramentem chorych i starszych. Chorych i starszych prosimy zgłaszać w zakrystii lub biurze parafialnym do środy włącznie.

 

W roku Wiary, który przeżywamy chcemy zorganizować pielgrzymkę 11 dniową do Grecji śladami św. Pawła w dniach 3 do 13 sierpnia, w tym przeprawa promowa z Grecji do Włoch, gdzie nawiedzimy też Sanktuarium Manopello, znajduje się tam chusta z Wizerunkiem Chrystusa. Szczegółowy program jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej. Chętnych prosimy, aby zgłaszali swój udział w biurze parafialnym lub w zakrystii do maja.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 odbędzie się msza św. w intencji pszczelarzy z okazji 130 rocznicy istnienia Koła Pszczelarzy w Ostrzeszowie.

 

W niedzielę 14 kwietnia w godz. od 9.00 do 17.00 w Szkole Rolniczej odbędzie się wystawa ogrodnicza. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczamy na cele remontowe w naszym kościele. W najbliższą sobotę podejmiemy prace przy instalacji ekranu multimedialnego oraz projektora do prezentacji tekstów w czasie mszy św. Za wszelką pomoc, dobroć i życzliwość „Bóg zapłać”.

    

  

Odwiedzin:2485647
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke