Intencje mszalne

Drukuj
Utworzono: sobota, 04, grudzień 2021 22:26

Intencje Mszalne   

od dnia 06.12.2021 r. – 12.12.2021r   

 Poniedziałek 06.12.2021r

Godz.   7:30  -  śp. Adam  Kasprzak

Godz. 17:30 -  śp.  Paulina  Jany

Godz. 18:00 -  śp.  Stanisław  Dukiewicz  -  18  rocznica śmierci  i rodziców z obu stron,  Anna, Kazimierz   i  Józefa  Duda.   

 

Wtorek 07.12.2021r.

Godz.    7:30  -  śp.  Teres  Jarosz

Godz.  17:30  -  śp. Mikołaj  Górecki  -  1  rocznica  śmierci.                          

Godz. 18:00 śp.  Barbara  Czochra.

Środa 08.12.2021r.  Uroczystość-Niepokalane Poczęcie NMP

Godz.  8:00    śp.  Krystyna   Szmaj

Godz.  9:30  -  śp.  Cecylia  Stachowiak

Godz. 16:30  -  śp.  Czesława  (k)  i  Marian  w rocznice  ich  śmierci  oraz zmarłych z rodziny.

Godz. 18:00  W intencji  członków  Wspólnoty  Rycerstwa  Niepokalanej.

Godz. 21:00  -  śp.  Maria Kosmala  -  1  rocznica śmierci.

Czwartek  09.12.2021r

Godz.   7:30  -  śp.  Paweł  Tomkowiak

Godz. 17:30  -  śp.  Rudolf  Olejniczak  -  1  rocznica  śmierci.

Godz. 18:00  -  śp.  Ewa   Urban  

Piątek  10.12.2021r.

Godz.    7:30  -  śp.   Stefan  Michaś

Godz.  17:30  -  śp.   Tadeusz Sierocki  -  1  rocznica śmierci  i Teresa  Sierocka-Krawiec. 

Godz. 18:00  -  śp.:  Jan  Gieczewski,  Monika  Augustyniak,  Henryk  Leja,  Irena  Leja,  Jadwiga  Strzelczyk,  Józef  Kempa,  Arkadiusz  Boroch,  Mieczysław  Karcz,  Józef  Muskała,  Helena  Szkrabska,  Bożena  Królik,  Maria  Rusin,  Krystyna  Tulik,  Maria  Drożak,  Teresa  Rubik,  Mikołaj  Górecki,  Sylwester  Ślak,  Henryk  Pluta,  Andrzej  Faltyn.    

 

Sobota 11.12.2021r.

Godz.   7:30  -   śp.  Hildegarda  Nowak  w  rocznicę  śmierci  i  zmarłych z rodziny.

Godz. 18:00  W  intencji  zmarłych  członków  Żywego  Różańca.  

Niedziela 12.12.2021r.  2 Niedziela  Adwentu

 Godz.  8:00  -  śp.  Andrzej  Karasiński  i  zmarłych  rodziców.  

Godz.  9:30  -  śp.  Czesław  Lelek  -  15 rocznica śmierci, zmarłych rodziców  Elżbieta  i  Piotr  Lelek  oraz  Aniela  i  Bronisław  Lizut. 

Godz. 11:00  śp. Stanisława  Rudnik  - 1  rocznica  śmierci  i  Wincenty  oraz zmarłych  z rodziny. 

Godz. 12:15 śp. Henryk  i  Janina  Telega  oraz zmarłych z rodziny.                                                                                                                         

Godz. 18:00 -  śp.  Józef,  Zofia,  Ewa   Śmiatacz   i  zmarłych z rodziny.