Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Intencje mszalne

Drukuj
Utworzono: sobota, 30, październik 2021 23:25

Intencje Mszalne   

od dnia 01.11.2021 r. – 07.11.2021r   

 Poniedziałek 01.11.2021r Wszystkich Świętych

W Kościele

Godz.   8:00  - śp. Stanisław  Hermann  -  10 rocznica śmierci 

Kaplica Cmentarna

Godz.   9:30 -  śp. Jadwiga, Antoni, Kazimierz  Staszewscy  i zmarłych z rodziny   Sobczaków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Godz. 11:00 -  śp. Henryk  i  Janina Telega  oraz zmarłych z rodziny Telegów  i  Inerowiczów

Godz. 12:00 -  śp. Zmarłych z rodziny Fligerów,  Dorożalskich, Bogajewiczów  i  Borkowskich. 

Godz. 18:00 -  śp. Zmarłych z rodziny Świstunów, Zwolińskich  i  Laskowskich.  

 

Przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich

Godz. 14:00  -    W intencji zmarłych Parafian i Dobroczyńców.

 

Wtorek 02.11.2021r. Święto Zmarłych - Dzień Zaduszny

Godz.   8:00  -  Zbiorowa za naszych bliskich zmarłych w ostatnim roku Wykaz nr 1. w gablocie.

Godz.   9:30  -  śp. Kazimiera  i  Józef  Organiściak  oraz Urszula  i   Czesław Mieszałów  a także ich zmarłych rodziców.

Godz.  16:30  - śp. Rozalia  i  Tadeusz  Maciejewscy  oraz  Anna  i  Jan  Mielczarek. 

Godz. 18:00Zbiorowa za naszych bliskich zmarłych w ostatnim roku Wykaz nr 2.  w gablocie.

           

Środa 03.11.2021r.

Godz.   7:30  śp. Krystyna  Nalepa  

Godz. 18:00 śp. Helena  w rocznicę śmierci, Sylwester  i  Jan  Ulichnowscy  oraz  Maria, Roman  Maciejewscy  i  zmarli z rodziny. 

Godz. 21:00  -  śp. Sławomir, Łucja, Stanisław  Morek  oraz  rodziców  Regina  i  Józef Leśniak.

 

Czwartek  04.11.2021r

Godz.   7:30  -  śp. Stefan  Michaś

Godz. 18:00  -  śp. Weronika, Franciszek,  Benedykt, Danuta  i  zmarłych z rodziny.  

 

Piątek 05.11.2021r.

Godz.    7:30  -  śp.  Aniela  Kowalczyk  -  7  rocznica śmierci  i  zmarłych  z  rodziny. 

Godz. 18:00  -  śp.:  Jan  Gieczewski,  Jadwiga  Strzelczyk,  Janina  Kowalińska,  Czesław  Grell,  Jan  Ulichnowski,  Antoni  Pentoś,  Janina  Doruch, Tadeusz  Śródka,  Lucyna  Śródka,  Gertruda  Kubacka,  Władysława  Baszczyk,  Maria  Karwacka,  Barbara  Czochra,  Bronisława  Krakowska,  Mieczysław  Karcz,  Halina  Zwarycz,  Zenon  Kociński,  Sylwester  Ślak.  

 

Sobota 06.11.2021r.

Godz.   7:30  -   śp. Jan  Wrzalski

Godz. 18:00 śp. Eugeniusz  Więcek  -  9  rocznica  śmierci   i  zmarłych z rodziny.        

 

Niedziela 07.11.2021r.  

Godz.  8:00  -   śp.  Janina,  Stanisław  Mądry  i  zmarłych  rodziców  z obu stron.                        

Godz.  9:30  -   śp. Czesław,  Łukasz,  Maria  Calińscy  oraz Zofia, Stanisław  i  Marian Pawlińscy.

Godz. 11:00  Z prośbą o ulgę w cierpieniu  dla  Marii  i  dalszą  opiekę Matki Najświętszej.                                                                                      

Godz. 12:15 śp. Teresa, Jan, Tadeusz  Ulichnowscy  i  zmarłych z rodziny.

 X/.  Błogosławieństwo Boże z okazji roczku dla Wiktora Baranek i Jego siostry Nikoli  oraz  ich  rodziców.

Godz. 18:00 -  śp.  Cecylia  Stachowiak

                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Wykaz 1.

Dzień  Zaduszny    02.11.2021r.   godz. 8:00

Msza św. w intencji  zmarłych 

w okresie  od 1  listopada  2020 roku  do 31 października  2021  roku  za śp.                                    

1.              Jadwiga   Strzelczyk

2.              Magdalena   Huehndorf-Kempa                                      

3.              Zofia   Mazurkiewicz                                       

4.              Maria   Kosmala                             

5.             Henryk   Leja                                         

6.             Henryk   Walotka                                       

7.             Lucyna    Klej                 

8.            Eugeniusz   Marciniak

9.            Mikołaj   Górecki

10.           Rudolf    Olejniczak

11.           Tadeusz   Sierocki

12.           Leokadia   Krysiak

13.           Czesława   Janis

14.           Włodzimierz   Adamski

15.           Teresa    Kuta

16.           Zenon   Kociński

17.           Aniela   Jankowiak

18.           Piotr   Klimek

19.           Jadwiga   Cichosz

20.           Maria    Rusin

21.           Kazimierz    Lubryka

22.           Helena   Szkrabska

23.           Paweł    Kosmalski

24.           Czesław   Kałużny

25.           Janina   Krawczyk  

26.           Jan    Dostatni

27.           Lucyna  Śródka

28.          Ireneusz   Klimek

29.          Krystyna   Klóska

30.          Jerzy   Dembski

31.          Halina    Zwarycz

32.          Bożena    Królik

33.          Józef    Muskała

34.          Kazimiera    Bogacz

35.          Krystyna    Szmaj

36.          Marian    Nowak

37.          Irena    Leja

38.          Wiesława    Grygier

39.          Roman    Orłowski

40.          Stefan    Michaś                                                              

                                                                                                                                                                                                                                                                                 Wykaz 2.

Dzień  Zaduszny    02.11.2019r.   godz. 18:00

Msza św. w intencji  zmarłych 

w okresie  od 1  listopada  2020 roku  do 31 października  2021  roku  za śp.

1.             Janina    Rycerska                                

2.           Marianna    Stefaniak                                          

3.           Maria    Drożak                                 

4.           Gertruda    Gąbka

5.           Jerzy    Kowalik                                               

6.           Krystyna    Tulik                           

7.           Kazimierz    Gąsiorek                         

8.           Marek    Noculak                          

9.           Marian    Bezler                    

10.     Stefania    Wajda                  

11.     Adam    Szulczyński                        

12.     Ryszard    Śliwiński

13.     Halina     Wesołowska                           

14.     Władysław    Mazurkiewicz

15.     Ryszard    Sosnowski

16.     Marian    Staszek

17.     Krzysztof    Kałużny

18.     Henryk    Strugała

19.     Tadeusz    Niedzielski

20.     Janina    Piec

21.     Stefan    Obalski

22.     Władysław    Janiszewski

23.     Dariusz    Matuszewski

24.     Anna    Smolarek

25.     Maria   Głowienkowska

26.     Andrzej    Faltyn

27.     Tadeusz   Elias

28.     Teresa    Jarosz

29.     Stanisława   Knopik

          30.     Józef    Myja

          31.     Jan    Zdych

          32.     Stefan    Morek

          33.     Filip   Lepka

          34.     Henryk    Pluta

          35.     Zenon    Gancarczyk

          36.     Stefan    Frankowski

          37.     Tomasz    Golicki

          38.     Janusz    Topolski

          39.     Janina    Pawłowska

          40.     Janina    Telega

    

  

Odwiedzin:2221773
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke