Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Intencje mszalne

Drukuj
Utworzono: niedziela, 25, październik 2020 00:22

Intencje Mszalne   

od dnia 26.10.2020 r. –  01.11.2020r 

Poniedziałek 26.10.2020r.

Godz.     8:00  -   śp.  Marian Lamek  -  1 rocznica śmierci

Godz.   18:00  -   śp.  Jolanta  Andrzejewska  -  18  rocznica śmierci i zmarłych z rodziny z obu stron. 

Wtorek  27.10.2020r.

Godz.   8:00    śp.   Marianna  i  Ryszard  Szymańscy

Godz. 18:00  Z okazji 30 rocznicy ślubu Bogumiły i Andrzeja oraz 85 rocznicy urodzin Genowefy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą  o zdrowie, błogosławieństwo Boże  i opiekę Matki Najświętszej na  dalsze lata życia.                       

 

Środa   28.10.2020r. 

Godz.   8:00     śp.  Józef  Bodek  -  24 rocznica śmierci i Tadeusz Sprych.

Godz. 18:00  -   śp.  Janina Łazarska  -  10 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny.

Godz. 21:00  -   śp.  Ewa  Urban.

 

Czwartek  29.10.2020r

Godz.   8:00  -   śp.  Lech  Rorat                      

Godz. 18:00  -   Za śp. rodziców Stanisławę, Jana i Józefa oraz Maria, Edward, Kazimiera  i  Jan.                   

 

Piątek 30.10.2020r.

Godz.   8:00  -   śp.  Feliks  Klóska

Godz.18:00    śp.  Maria Fikus, Tadeusz Szymoniak, Janina Łacina, Krzysztof Pawliński, Jolanta Frankowska, Franciszek Piasecki, Jan  Daszczyk, Gertruda Kubacka, Kazimiera Organiściak, Tadeusz Piekiełek, Danuta Kowalska, Czesław Grell, Jan Ulichnowski.

 

Sobota  31.10.2020r

Godz.    8:00   -    śp.  Zenon Hęciak  -  24 rocznica śmierci i zmarłych rodziców z obu stron.

Godz.  16:00  -  Za wszystkich zmarłych z rodziny Kocerków, Chwaliszów i  pozostałych zmarłych z rodziny.

Godz.  18:00   -   śp.   Stanisław  Hajnrych.

 

Niedziela 01.11.2020r.   -   Uroczystość Wszystkich Świętych

 (Wszystkie Msze  św. będą odprawiane  tylko Kościele)

 

Godz.    8:00  -   śp. Kazimiera i Józef Organiściak  oraz  Urszula  i  Czesław Mieszała. 

 

Godz.    9:30   -   śp.  Jadwiga, Antoni i Kazimierz Staszewscy, Helena, Józef, Maria,  Urszula, Franciszek, Wiktor i Henryk Sobczak oraz zmarłych z rodziny.  

                                  

Godz. 11:00   -   śp.  Zmarłych z rodziny Fligierów  i  Dorożalskich.                                                                                                                     

Godz. 12:15   -  śp.  Zmarłych z rodziny Świstunów, Szymanowiczów, Zwolińskich   i  Laskowskich.   

 

Godz. 18:00   -   śp.  Stefania, Helena i Franciszek Lenart, Jadwiga i Jan Kokot oraz pozostałych zmarłych z rodziny.

    

  

Odwiedzin:2221767
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke