11 dniowa Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Wyjazd na Zimowisko do Zakopanego

Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2012r.

Drukuj
Utworzono: sobota, 17, listopad 2012 16:22

1.       Przed kościołem można nabyć „Przewodnik Katolicki” oraz dwutygodnik diecezjalny „Opiekun”. Zachęcamy do czytania tej pracy katolickiej. Są także kalendarze katolickie na 2013r., jako cegiełka na utrzymanie Seminarium Duchownego w Kaliszu. W salkach katechetycznych można nabyć także pozycje książkowe na temat Chrystusa Króla i Jego Królowania. Zachęcamy również do nabycia tych pozycji książkowych.

 

2.       Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00, 17.00 i 18.00, w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. 

3.       W środę 21 listopada o godz. 16.00 zostanie odprawiona masz św. w intencji osób uzależnionych, ich rodzin i przyjaciół z okazji 21. Rocznicy powstania Grupy AA „Baszta”.

4.       W środę o godz. 21.00 Nowenna do MBNP połączona z mszą św.

5.       W czwartek wspomnienie św. Cecylii patronki organistów, chórzystów i muzyków. Ogarniamy naszą modlitwą wszystkich, którym patronuje św. Cecylia. Po mszy św. o godz. 18.00 przed Uroczystością Chrystusa Króla będzie Nowenna do Chrystusa Króla.

6.       W piątek 23 listopada w naszej parafii rozpoczynamy Sympozjum na temat Królestwa Jezusa Chrystusa. W piątek o godz. 9.00 msza św. na rozpoczęcie sympozjum. Następnie konferencja w auli I LO o godz. 10.45 i 12.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i msza św. wieczorna o godz. 18.00. W sobotę program Sympozjum podobny. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym Sympozjum.

7.       W niedzielę 25 listopada Uroczystości Odpustowe ku czci Chrystusa Króla, Msze św. jak w każdą niedziel. O godz. 12.00 Suma odpustowa. Zapraszamy wszystkich do udziału w sumie odpustowej; sztandary parafialne, organizacji społecznych i feretony. Z okazji odpustu zapraszamy dzieci w koronach. Dzieci przyjdą w koronach na mszę św. o godz. 12.00. Po mszy św. wszystkie korony zostaną nagrodzone.

8.       Serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za pomoc w pracach porządkowych w naszej świątyni i w salkach katechetycznych. Za wszelką pomoc, dobroć i życzliwość nie Łaskawy Bóg wynagrodzi.

9.       Wyrażamy również wdzięczność za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę w cele remontowo – budowlane w naszej parafii. Zebrano 3.850zł. Za wszelką ofiarność i dobroć Bóg zapłać.

10.   Dziś pragniemy włączyć się w pomoc kościołowi prześladowanemu w Egipcie. Tam chrześcijanie są prześladowani, mieszkają na wysypiskach śmieci, dewastowaną są ich świątynie i odmawia się im prac obywatelskich. Po mszy św. Panie z Żywego Różańca zbierać będą do puszek dobrowolne datki na pomoc prześladowanym.

    

  

Odwiedzin:535353
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke