Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 16, grudzień 2013 22:13

Ogłoszenia  duszpasterskie  15.12.2013 r.

III  Niedziela Adwentu

 

1.    Przed  Kościołem można nabyć czasopisma religijne: „Przewodnik Katolicki”oraz dwutygodnik  diecezjalny  „Opiekun”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej. Są jeszcze kalendarze katolickie na 2014 rok, jako cegiełka na utrzymanie Seminarium Duchownego w Kaliszu. W kalendarzu zaznaczone są święta katolickie, które obchodzimy w naszym kościele w ciągu roku. Cena kalendarza  4,- zł.

 

2.    Dzisiaj w parafii przeżywamy „Niedzielę Otwartych Serc”. Otwieramy nasze serca na potrzeby biednych, pomagając w zorganizowaniu paczek świątecznych dla dzieci rodzin biednych oraz chorych. Po każdej Mszy św. młodzież zbierać będzie do puszek dobrowolne ofiary na ten cel. Przy kościele mamy też kiermasz świąteczny. Można nabyć piękne stroiki świąteczne, choinki, sianko wigilijne. Są pyszne świąteczne ciasta. Zapraszamy do włączenia się w tę akcję dobroczynną.

 

3.     Msze św. w dni powszednie o godz. 8:00, 17:00  i  18:00. O godz. 17:00 od poniedziałku do piątku Msza św. roratnia.

W niedzielę  Msze św. o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:00   i  18:00.  

 

4.     W środę 18 grudnia nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 21:00. Nowenna będzie po Mszy św. o godz. 18:00.

 

5.      Spowiedź św. Adwentowa w naszym mieście:

        -  w parafii  św. Jadwigi  (we wtorek)   -  17.12. br.

        -  w parafii  Farnej  (w środę)     -  18.12. br. 

        -  w naszej parafii   (w sobotę)   -  21.12.br.

 

W naszej parafii spowiedź będzie:

         -  rano     od godz. 8:30  do 12:00  (z przerwą od godz.  10:00

                         do 10:30)

         -  po południu    od godz.  14:30  do 17:00

         -  wieczorem    od godz.  19:30

W tym dniu biuro parafialne nie będzie czynne.

 

6.      Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę na cele remontowe w naszym kościele. Zebrano 3.650,- zł.  Za wszelką pomoc, dobroć i życzliwość  Bóg Zapłać.

 

7.  Od poniedziałku po wieczornej Mszy św. przez cały tydzień rozpoczynamy budowę naszej stajenki. Kto z panów pragnąłby pomóc serdecznie zapraszamy.

 

8.    W zakrystii lub w biurze parafialnym można odebrać zamówione intencje mszalne za śp.  Mariusza Szewczyka, Jadwigę Felich, Przemysława Wojtasika, Teresę Bacik, Mariana Chmielinę, Leopolda Janisa, Barbarę Gorgolewską, Jana Łuczaka, Mariana Grzyba, Stefanie Dubiel, Mariana Młynarczyka, Krystynę Kasza, Szczepana Stachowiaka, Sylwię Gąsiorek, Annę Rokicką – Kasperkiewicz, Irenę Piórek, Zofię i Romana Wilczok, Jacka Pisullę, Stanisława Kempę, Krystynę Kuta, Franciszkę Wieczorek, Edmunda Wojcieszak, Halinę Chełminiak, Michała Mostek, Antoniego Ślak, Bogdana Trzeciak, Tadeusza Binek, Marię Wawrzynowicz, Stefana Widerskiego, Bronisława Tomaszewskiego, Grzegorza Daszczyka, Zbigniewa Szewczyka, Stefanię Stagraczyńską.

 

 

 

 

 

 

  

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1532326
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke