Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 09, listopad 2013 22:15

 

Ogłoszenia  duszpasterskie  10.11.2013 r.

 

XXXII  Niedziela Zwykła

 

1.     Przed  Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”oraz  nowy numer dwutygodnika  diecezjalnego  „Opiekun”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej. Są jeszcze kalendarze katolickie na nowy rok, jako cegiełka na utrzymanie Seminarium Duchownego w Kaliszu. W kalendarzu zaznaczone są święta katolickie, które obchodzimy w kościele ciągu roku. Cena kalendarza  4,- zł.

 

2.      Msze św. w dni powszednie o godz. 8:00, 17:00  i  18:00.

W niedzielę  o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:00   i  18:00.

 

3.   W poniedziałek 11 listopada przeżywamy Święto  Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny. Msza św. w intencji Ojczyzny i poległych w obronie niepodległości o godz. 19:00.  Wcześniej o godz. 15:00   „44”  -  gra miejska  dziedziniec Baszty, o godz. 16:30  Koncert patriotyczny w Ostrzeszowskim Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy na te uroczystości.

 

4.    We wtorek 12 listopada na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy mieszkańców ul. Zamkowej, gdzie Matka Boża w wizerunku Pani Jasnogórskiej rozpocznie  swoją peregrynację  (nawiedzenie po domach). Nawiedzenie rozpocznie się od pierwszych numerów ulicy Zamkowej. Serdecznie zapraszamy.

 

5.      W środę o godz. 21:00  Apel Jasnogórski  i  Nowenna do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.

 

6.  Już dzisiaj zapraszamy wszystkich drogich parafian, gości na uroczystości odpustowe ku czci Chrystusa Króla, a jednocześnie zakończenie Roku Wiary. W sobotę 23 listopada o godz. 19:00 będzie wieczór muzyczny w wykonaniu młodzieży z warsztatów muzycznych. W niedzielę 24  listopada o godz. 12:00  Suma Odpustowa. Z okazji odpustu zapraszamy wszystkie dzieci tradycyjnie w koronach, wszystkie zostaną nagrodzone.

 

7.      Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczamy na cele remontowe w naszym kościele. Za wszelką ofiarność, dobroć i życzliwość niech Łaskawy Bóg wynagrodzi.

 

8.  Przestrzegamy przed domokrążcami, którzy podaja się, że są z ramienia kościoła i rozprowadzają  opłatki. Informujemy, że w żadnej parafii w Ostrzeszowie nie ma praktyki rozprowadzania opłatków po domach.

 

9.      W naszej parafii  organizujemy  pielgrzymkę do Rzymu  i Włoch na kanonizację Jana Pawła II. Program pielgrzymki wywieszony jest  w gablocie i umieszczony na naszej stronie internetowej. Zainteresowane osoby prosimy o szybkie potwierdzenie swojego uczestnictwa w pielgrzymce, chodzi bowiem o rezerwację miejsc noclegowych przez biuro pielgrzymkowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1532107
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke