Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

ogłoszenia parafialne

Drukuj
Utworzono: niedziela, 20, październik 2013 00:48

Ogłoszenia  duszpasterskie  20.10.2013 r.

 XXIX  Niedziela Zwykła

 

 

1.    Przed  Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki” oraz dwutygodnik  diecezjalny  „Opiekun”. Są także kalendarze katolickie na nowy rok, jako cegiełka na utrzymanie seminarium duchownego w Kaliszu.

 

2.      Dziś w naszej parafii przeżywamy Dzień Papieski z okazji 35 rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Zapraszamy dziś na różaniec wyjątkowo na godz. 17:00 połączony  z występem zespołu muzycznego.    Chcemy   również   wesprzeć  Fundusz  Papieski, który

      przeznaczony jest na stypendium dla młodzieży uzdolnionej z rodzin

      biednych. Dlatego młodzież zbierać będzie do puszek dobrowolne

      datki na to Dzieło Papieskie.

 

3.      We wtorek 22 października we wspomnienie Bł. Jana Pawła II o godz. 16:00 młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy na tę uroczystość rodziców, krewnych oraz wszystkich wiernych, aby modlić się w intencji młodzieży bierzmowanej.

      W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17:30.

 

4.     Nabożeństwa różańcowe codziennie  o godz. 17:30 ( z wyjątkiem  wtorku).

 

5.      Msze św. w dni powszednie o godz. 8:00, 17:00  i  18:00.

W niedzielę  o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:00   i  18:00.

     

6.      W środę 23 października po Mszy św. o godz. 18:00  nabożeństwo  ku czci św. O. Pio. Modlimy się za wszystkich chorych, cierpiących oraz w naszych osobistych intencjach. Zapraszamy.

 

7.      W środę o godz. 21:00  Apel Jasnogórski  i  Nowenna do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.

 

8.      Zbliża się  Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad.

     W tym czasie szczególnie pamiętamy o naszych bliskich zmarłych. Formą pamięci i miłości wobec zmarłych są wypominki. Wypominki będą czytane w listopadzie w czasie różańca o godz. 17:30, przed wieczorną Mszą św. Wypominki można składać do  8 listopada w biurze parafialnym lub do koszyczka na bocznym ołtarzu, tam też wyłożone są karteczki na wypominki. Natomiast wypominki całoroczne, które odczytywane są w każdą niedzielę można zamawiać w biurze  parafialnym. Ofiary składane  z wypominkami  przeznaczamy na prace remontowe w naszym kościele.

 

9.    Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę, na cele remontowo – budowlane w naszej parafii. Zebrano 3.740,- zł. Za wszelką ofiarność, dobroć i życzliwość niech łaskawy Bóg wynagrodzi.

    

  

Odwiedzin:1228680
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke