Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 02, styczeń 2021 22:12

 Ogłoszenia  duszpasterskie  03.01.2021r.

II Niedziela  Bożego Narodzenia

 1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma religijne: „Przewodnik Katolicki” oraz nowy numer dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.

2.      Msze św. w dni powszednie (rano zmiana) o godz. 7:30, (wieczorem bez zmian) o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. o godz.  8:00, 9:30, 11:00, 12:15  i  18:00. 

3.  We wtorek po Mszy św. o  godz. 18:00 Nabożeństwo do św. Józefa. Modlimy się za wszystkie rodziny, małżeństwa, dzieci  oraz  w  naszych  osobistych intencjach. 

4.  W środę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego  -  Święto Trzech Króli. Msze św. o godz.  8:00, 9:30, 11:00, 12:15  i  18:00.W tym dniu w Kruchtach przy wejściu do Kościoła będzie można nabyć poświęconą kredę i kadzidło. Kredą na drzwiach naszego domu piszemy  C + M + B  i  bieżący rok, to po Łacinie skrót „Niech Chrystus Błogosławi temu domowi”. Przy tym ofiary składane do skrzynek przeznaczamy dla Misjonarzy pracujących na misjach. 

5.     W sobotę o godz. 9:30 odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem. Chorych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym lub w zakrystii do środy włącznie. 

6.   W niedzielę i w Święto Trzech Króli - 6 stycznia Kościół będzie otwarty i można nawiedzić naszą Ostrzeszowską Stajenkę. 

7.      W przyszłą  Niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego. 

8.   Od  Poniedziałku 4 stycznia rozpoczynamy spotkania z wiernymi  w  Kościele w ramach Kolędy  i  spotkań  duszpasterskich. Spotkania  z  mieszkańcami danych ulic  i  bloków mieszkalnych  będą w Kościele o godz. 17:00  i  19:00, gdzie będzie odprawiona Msza św.  w intencji mieszkańców danych ulic i bloków. Można zabrać ze sobą wodę w naczyniach, którą Ksiądz pobłogosławi. W czasie spotkań można złożyć ofiarę  na prace remontowo-budowlane w naszej Parafii. Na stolikach pod chórem będą wyłożone foldery – informator parafialny i koperty na daninę diecezjalną, które można zabrać do domu oraz do sąsiadów. Jeśli komuś nie pasuje dzień i godzina spotkań można wybrać inny dzień i godzinę. Serdecznie zapraszamy wszystkich, dzieciom wręczymy obrazki kolędowe.

 

 

    

  

Odwiedzin:1817548
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke