Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 21, listopad 2020 23:06

 Ogłoszenia  duszpasterskie  22.11.2020r.

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

 

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość odpustową w naszej Parafii ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzamy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata nas samych, nasze rodziny, Parafię, Miasto i Ojczyznę naszą prosząc również o ustąpienie epidemii. Suma odpustowa w intencji Parafian, Dobroczyńców naszych i gości zostanie odprawiona o godz. 12:00. Mszy św. Przewodniczy Ks. Kan. Zdzisław Marek Nagler Proboszcz parafii w Hanulinie.

 

1. Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”, oraz nowy numer dwutygodnika diecezjalnego Opiekun. Są jeszcze kalendarze katolickie na Nowy Rok.

Od przyszłej Niedzieli w salkach katechetycznych można będzie nabyć poświęcone Opłatki Wigilijne oraz  świece wigilijne.

 

2.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00,  18:00. Różaniec św. o godz. 17:30.

      Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. 

 

3.      W poniedziałek 23 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio przed Najświętszym Sakramentem i przy relikwiach Świętego. Modlić się będziemy w naszych intencjach oraz za chorych i cierpiących.

 

4.      We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00  Nabożeństwo do św. Józefa.

 

5.      W środę o godz. 21:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.

    

6.      W sobotę 28 listopada o godz. 18:00 Msza św. w intencji śp. Ks. Kan. Zdzisława Sobierajskiego z okazji Jego imienin.

 

7.      W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Formą przygotowania do Świąt są Msze św. „roratnie”. Roraty będą od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Do udziału w roratach zapraszamy już dziś wszystkich wiernych, dzieci z lampionami, Młodzież i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

 

8.      W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 Zapraszamy Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie organizacyjne w Kościele.

 

9.      Serdecznie dziękujemy wszystkim Panom i Paniom za pomoc w pracach porządkowych w Kościele i przygotowanie Świątyni do uroczystości odpustowych. Wszystkim za wszelkie dobro, pomoc i życzliwość niech Chrystus Król łaskawie wynagrodzi.

    

  

Odwiedzin:1817549
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke