Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 11, lipiec 2020 23:02

Ogłoszenia  duszpasterskie12.07.2020r.

XV  Niedziela Zwykła 

1.     Na stoliku przy wejściu do Kościoła wyłożone są czasopisma religijne.   Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej. 

2.  Msze św. w dni powszednie o godz. 8:00  i  18:00.  Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św. Msze św. w niedzielę  o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

3.     We  wtorek po Mszy św. o godz. 18:00  Nabożeństwo do św. Józefa.  Modlimy się  w intencji rodzin, małżeństw, narzeczonych, o ustąpienie  epidemii  oraz w naszych osobistych intencjach. 

4.     W środę   o  godz. 21:00    Nowenna  do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona  z Mszą św.      

5.     30 lipca pragniemy zorganizować pielgrzymkę autokarową  do Częstochowy i Gidel z zachowaniem środków ostrożności  i bezpieczeństwa zgodnie z rozporządzeniami.

     W tym dniu także dociera do naszej Matki na Jasną Górę  „Biegowa Pielgrzymka z  Ostrzeszowa”  gdzie będzie  można uczestniczyć we wspólnej   Mszy św. przed cudownym Obrazem Matki Bożej  i  na Apelu Jasnogórskim. Zapisy do 20 lipca.

 6.     Zainstalowano już na wieży naszego Kościoła dzwon imieniem  Chrystusa Króla. Dziękujemy  ofiarodawcom tego dzwonu. Dziękujemy także firmie Trasko p. Marianowi  Dejnece, p. Słupiankowi, p. Pawłowi Szydlakowi, wszystkim pracownikom tych firm, Panom z Rady Parafialnej za wykonanie prac montażowych Dzwonu. Za wszelką pomoc i wsparcie w tym dziele niech Chrystus Król i Pan nam wszystkim w swoich łaskach wynagrodzi.

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1575885
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke