Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 14, czerwiec 2020 01:00

Ogłoszenia  duszpasterskie  14.06.2020r.

XI Niedziela Zwykła   

 

1.  Przy wejściu do Kościoła na stoliku wyłożone są czasopisma religijne, jest  dwutygodnik diecezjalny ”Opiekun”, „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik „Dobre Nowiny”.  Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.

 

2.     Msze św. w dni powszednie o godz. 8:00 i 18:00.   Msze św. w niedzielę  o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. Okazja do Spowiedzi św.  w dni powszednie przed Mszą św., a w Niedzielę w czasie  Mszy św.

 

3.   Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30.

4.  Procesja Eucharystyczna wokół Kościoła w Oktawie Bożego Ciała  w dni powszednie po nabożeństwie  o godz. 17:30.  W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11:00. Zapraszamy do udziału w procesji  dzieci, młodzież oraz  wszystkich wiernych.

 

5.     W środę   o godz. 21:00   Nowenna  do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z  Mszą św.

        

6.   W czwartek 18 czerwca zakończenie  Oktawy Bożego Ciała. O godz. 18:00 uroczysta  procesja do czterech ołtarzy  wyruszy  z Klasztoru Sióstr Nazaretanek i przejdziemy tą sama trasą co w Boże Ciało  do naszego Kościoła i Uroczysta Msza św.  Po Mszy św. poświęcenie wianków, kwiatów i ziół na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.  Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w tych uroczystościach,  dziewczynki  do  sypania kwiatów, dzieci I komunijne, młodzież  oraz Panie i Panów do niesienia  sztandarów i feletronów.  Przypominamy również o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, w czasie zgromadzeń liturgicznych nosimy maseczki lub zachowujemy  między sobą odległość 2 metrów.

 

7.     W Piątek  19 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8:00, 9:30, 16:30  i 18:00. Uroczysta procesja dookoła  kościoła po nabożeństwie czerwcowym o godz. 17:30.  Do udziału w procesji tym dniu także zapraszamy  dziewczynki  do  sypania kwiatów, dzieci I komunijne, młodzież  oraz Panie i Panów do niesienia  sztandarów i  feletronów  oraz wszystkich wiernych. W tym dniu nie obowiązuje post.

 

8.     Serdecznie zapraszamy na Spotkanie modlitewne z Jezusem i adorację Najświętszego Sakramentu w piątek 19 czerwca o godz. 21:00.

 

9.     W sobotę 20 czerwca  Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.  Po Mszy św. o godz. 8:00  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.  O godz. 7:30 odmówimy różaniec.

 

10.           Wyrażamy serdeczną wdzięczność  za  wszelką  pomoc, dobroć i wsparcie we wszystkich dziełach podejmowanych w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim  za przygotowanie  Uroczystości Bożego Ciała oraz całej Oktawy.

    

  

Odwiedzin:1575920
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke