Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: czwartek, 26, marzec 2020 21:16

Ogłoszenia  do  Parafian w związku z epidemią 

    Drodzy Parafianie oraz Umiłowani w Chrystusie Panu

       Wchodzimy w nowy okres walki z epidemią. Nowe dostrzeżenia władz dotyczą   również Mszy św. i nabożeństw,  dlatego: 

 

1.     Od  środy 25 marca w Eucharystii i na nabożeństwach może uczestniczyć 5 osób nie licząc służby liturgicznej. W Kościele wyłożone są karty z zapisanymi godzinami Mszy św. i Nabożeństw na które można się wpisywać. 

Można się wpisywać w ciągu dnia, ponieważ Kościół jest otwarty cały dzień. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa transmitowane są przez naszą telewizję internetową, która dostępna jest  na stronie internetowej naszej parafii. Nabożeństwo Gorzkich  Żali  w niedzielę o godz. 17:00  i Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17:30 przekazywane są również przez Facebooka.  

  

2.     W Kościele codziennie o godz. 15:00  jest Koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Adoracja indywidualna do godz. 18:00.  W czasie adoracji okazja do Sakramentu Pokuty i co 30 minut możliwość przyjęcia Chrystusa w Komunii św.  

 

3.     W czwartek 2 kwietnia w naszej Parafii spowiedź św. z udziałem kapłanów z dekanatu w godzinach: 

                      od     9:00      do    10:00 

                     od    16:00      do    17:30 

                     od    20:00      do    21:00 

       W czasie spowiedzi nie będzie udzielana Komunia św.

 

4.     Codziennie  jako Wasi Księża duszpasterze o godz. 20:30  modlimy się na Różańcu w Kościele bez udziału wiernych. Prosimy o to, żebyście łączyli się z Nami w tej modlitwie w swoich domach w rodzinie. Prośba, aby dalej przekazać te informacje. 

 

         Pozdrawiamy Was i Błogosławimy + 

                   W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego

 

 

 

 

 

   

 

                          

 

 

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1537584
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke