Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia parafialne

Drukuj
Utworzono: sobota, 07, marzec 2020 21:55

Ogłoszenia  duszpasterskie   08.03.2020r.

 II  Niedziela  Wielkiego Postu

 

1. Przed kościołem można nabyć czasopisma religijne: „Przewodnik Katolicki”,  nowy numer dwutygodnika „Opiekun” oraz  miesięcznik „ Dobre Nowiny”.  Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.   

 

2.  Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00 i 18:00. W niedzielę Msze św. o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. 

 

3.  W dzisiejszą II Niedziele Wielkiego Postu przeżywamy Wielkopolskie dzieło „Ad Gentes” na rzecz pomocy polskim misjonarzom pracującym na misjach. Dlatego przed Kościołem zbierane są do puszek dobrowolne ofiary na pomoc misjonarzom pracującym w trudnych warunkach. Za otwarte serca i wsparcie tego dzieła „Bóg Zapłać”. 

 

4. W dzisiejszą Niedzielę obchodzimy „Dzień Kobiet”. Wszystkim Kobietom życzymy dużo zdrowia, wiele Łask Bożych  oraz Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień. 

 

5. Nabożeństwa Gorzkich Żali z Kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17:30.  Zapraszamy wszystkich wiernych, dzieci i młodzież do udziału w tych nabożeństwach. 

 

6.We wtorek  Nabożeństwo do św. Józefa po Mszy św. wieczornej. Modlimy się za rodziny i małżeństwa oraz w naszych osobistych intencjach. 

 

7. W Środę o godz. 21:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św. 

 

8. Wyrażamy serdeczną wdzięczność za ofiary złożone dziś na tacę, które  przeznaczamy na prace remontowe w naszej Parafii. Za wszelką ofiarność, dobroć i życzliwość niech Łaskawy Bóg wynagrodzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1327124
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke