Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia parafialne

Drukuj
Utworzono: sobota, 01, luty 2020 23:51

Ogłoszenia  duszpasterskie   02.02.2020 r. 

 Ofiarowanie Pańskie

 

1. Przed kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”  dwutygodnik diecezjalny „Opiekun”, miesięcznik „ Dobre Nowiny” oraz inne czasopisma. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.    

 

2.  Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00 i 18:00. W niedzielę Msze św. o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. 

  

3. W dniu dzisiejszym obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu przypada także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętamy w modlitwie o osobach konsekrowanych. Pragniemy też wesprzeć materialnie Klasztory Klauzurowe, dlatego przed Kościołem zbierane są dobrowolne ofiary na utrzymanie klasztorów zamkniętych, które utrzymują się z datków wiernych. Bóg zapłać za otwarte serce i wsparcie klasztorów. 

  

4.  We wtorki po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do  św. Józefa. Modlimy się za rodziny i małżeństwa oraz w naszych osobistych intencjach.

  

5. W środę nie będzie Nowenny do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 21:00. 

  

6. W Piątek  I Piątek Miesiąca  okazja do spowiedzi św. od godz.16:00 do 17:30.

  

7. W sobotę  8 lutego od godz. 9:30 odwiedzimy chorych i  starszych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym do środy włącznie.  

 

8. W przyszłą Niedzielę  9 lutego o godz. 15:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych i cierpiących z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych z okazji Światowego Dnia Chorego, który przypada 11 lutego. Zapraszamy wszystkich chorych, starszych i cierpiących do wspólnej modlitwy wraz z rodzinami.  

 

9. Dziękujemy Paniom, Panom  oraz młodzieży za pomoc i poświęcony czas „Bóg zapłać”. 

  

10. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczamy na cele remontowo – budowlane w naszej Parafii.

 

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

   

 

                          

 

 

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1652794
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke