Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia parafialne

Drukuj
Utworzono: sobota, 23, listopad 2019 22:57

Ogłoszenia  duszpasterskie  24.11.2019r.

 Niedziela  Chrystusa Króla Wszechświata

  

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość odpustową w naszej Parafii ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzamy Jezusowi Chrystusowi królowi Wszechświata nas samych, nasze rodziny, Parafię, Miasto i Ojczyznę naszą. Suma odpustowa w intencji Parafian i Dobroczyńców naszych zostanie odprawiona o godz. 12:00. Mszy św. Przewodniczy Ks. Prałat Henryk Hołoś.

 

 1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”,    dwutygodnik diecezjalny Opiekun”, „Rycerz Niepokalanej” oraz  nowy numer miesięcznika „Dobre Nowiny”. Są jeszcze kalendarze katolickie na Nowy Rok.   

 2.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00,  18:00.

Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. 

 

3.      W poniedziałek 25 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio. Przed Najświętszym Sakramentem i przy relikwiach  Świętego modlić się będziemy w naszych intencjach oraz za chorych i cierpiących.

4.      W środę o godz. 21:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św. 

5.      W czwartek  28 listopada o godz. 18:00 Msza św. w intencji śp. Ks. Kan. Zdzisława Sobierajskiego z okazji  imienin.   

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Formą przygotowania do Świąt są Msze św. „roratnie”. Roraty będą od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Do udziału w roratach zapraszamy już dziś wszystkich wiernych, dzieci z lampionami, Młodzież i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

7.  Kurs przedmałżeński odbędzie się w Ostrzeszowie w parafii św. Jadwigi Królowej od 4 do 7 grudnia o godz. 18:30 w salce parafialnej.  

8.      Serdecznie dziękujemy wszystkim Panom i Paniom za pomoc w pracach porządkowych w Kościele i przygotowanie Świątyni do uroczystości odpustowych. Wszystkim za wszelkie dobro, pomoc i życzliwość niech Chrystus Król łaskawie wynagrodzi.

 

    

  

Odwiedzin:1467322
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke