Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia parafialne

Drukuj
Utworzono: sobota, 05, październik 2019 23:24

Ogłoszenia  duszpasterskie  06.10.2019r. 

 XXVII   Niedziela  Zwykła  

  

1.   Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: Przewodnik Katolicki”, nowy numer dwutygodnika  diecezjalnego „Opiekun” oraz  miesięcznik  „Dobre Nowiny”.  Są także kalendarze na nowy rok w cenie 6,- zł., w których zaznaczone są wszystkie święta. 

 

2.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00  i   18:00 

     Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

 

3.      Nabożeństwa Różańcowe dla wszystkich codziennie o godz. 17:30.   

 

4.      W poniedziałek 7 października Wspomnienie NMP Różańcowej. Na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy Dzieci I Komunijne, które będą miały wręczone poświęcone różańce.  

 

5.   7 października przypada także patronalne Święto Grupy Żywego Różańca. Zapraszamy w tym dniu wszystkich Członków Żywego Różańca na spotkanie o godz. 16:00 w naszej Kawiarence Parafialnej.   

 

6.      We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do św. Józefa. 

  

7.  W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św. 

  

8.      W sobotę od 12 października od godz. 9:30 odwiedzimy chorych i starszych z Najświętszym Sakramentem. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub biurze parafialnym do środy włącznie.

  

9.      W  przyszłą Niedzielę 13 października przypada  DZIEŃ  PAPIESKI pod hasłem: „Wstańmy i chodźmyz okazji 41 rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.Dziękować będziemy Bogu za św. Jana Pawła II i za Jego wstawiennictwem wypraszać będziemy u Boga potrzebne łaski. Zapraszamy w tym dniu na Różaniec Papieski wyjątkowo na godz. 17:00, który prowadzić będzie młodzież.  Jak co roku pragniemy wesprzeć Fundusz Papieski  żywy pomnik Jana Pawła II, który przeznaczony jest na stypendia dla młodzieży uzdolnionej z rodzin ubogich. Dlatego przed Kościołem młodzież zbierać będzie do puszek dobrowolne datki na ten Fundusz. Także po Mszy  św.  będzie można nabyć lub skosztować  w naszej Kawiarence słynne Kremówki Papieskie.

  

10.  W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczamy na cele remontowe w naszej parafii. Za wszelką pomoc, dobroć i życzliwość niech Łaskawy Bóg wynagrodzi.

  

11.  Jak w każdą niedzielę zapraszamy do naszej Kawiarenki Parafialnej  na kawę, herbatę i pyszne domowe ciasto.

 

 12.   Stowarzyszenie Katolicko – Sportowe „Szczęście„ zaprasza na modlitwę różańcową      13 października przy kapliczce MB w okolicach Mikorzyna. Wyjazd  rowerami.

      Szczegółowe informacje wywieszone są w gablocie.

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1463437
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke