Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 16, czerwiec 2019 05:30

 Ogłoszenia  duszpasterskie  16.06.2018r.

 Niedziela  Najświętszej Trójcy

  1.     Przed  Kościołem można nabyć czasopisma religijne: Przewodnik Katolicki”, nowy numer dwutygodnika „Opiekun” oraz miesięcznik „Dobre Nowiny”.  Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.  

 

2.     Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00  i  18:00.  Okazja do Spowiedzi św. przed ranną i wieczorną Mszą św.  

Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

 

 

3.     Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa  codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.

 

 

4.     W poniedziałek o godz. 16:00 w salkach katechetycznych  Spotkanie z młodzieżą Kl. VII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

 

5.     W środę   o godz. 21:00   Nowenna  do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy i   Msza św. też z uroczystości Bożego Ciała.

 

6.     W czwartek 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  -  Boże Ciało. Procesja ulicami naszego miasta rozpocznie się o godz. 9:30 z Kościoła św. Jadwigi Królowej przejdziemy ulicami: Zygmunta Starego, Piastowską, Zamkową do Pomnika Harcerzy, gdzie będzie Uroczysta Msza św. Po Mszy św. wyruszymy dalej ulicami: Borek, Targową do Figury Matki Bożej  przy ulicy Sikorskiego, gdzie będzie zakończenie Procesji. 

Zapraszamy do udziału w tej procesji wiernych, dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci I Komunijne, młodzież, Poczty Sztandarowe, Panie i Panów do niesienia  sztandarów i feretronów.   Msze św. w Boże Ciało w naszym Kościele o godz. 7:00, 8:00   i  18:00.  W Oktawie Bożego Ciała procesja dookoła Kościoła po Mszy św. o godz. 18:00.Zapraszamy do udziału w tej procesji dzieci, dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci I Komunijne w strojach komunijnych. Młodzież i Panie do niesienia sztandarów i feretronów  w czasie oktawy. W niedzielę procesja będzie po Mszy św. o godz. 11:00.

 7.     W niedzielę 23 czerwca przypada „Dzień Ojca”. Wszystkich Ojców ogarniamy naszą modlitwą prosząc dla nich o potrzebne łaski, zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę  Św. Józefa. 

8.     Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami  oraz młodzież na letni wypoczynek  do Zakopanego w dniach od 15 – 19 lipca. Przyjmujemy zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.

 

9.     25 lipca (czwartek) pragniemy zorganizować pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Leśniowa do Sanktuarium Królowej Polski. Przyjmujemy zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.

 10.            Stowarzyszenie Katolicko – Sportowe „Szczęście” organizuje wyjazd rowerami na Nabożeństwo Czerwcowe przy figurze Chrystusa Pana w Bukownicy. Szczegółowe informacje wywieszone są w gablocie.

 11.           W niedzielę 23 czerwca Kościół św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie zostanie wyniesiony do rangi Bazyliki Mniejszej.

 

    

  

Odwiedzin:1462905
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke