Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 09, marzec 2019 23:54

Ogłoszenia  duszpasterskie  10.03.2019r 

I  Niedziela  Wielkiego Postu

 1.      Przed  Kościołem można nabyć czasopisma religijne  „Przewodnik Katolicki”,  nowy numer dwutygodnika diecezjalnego  „Opiekunoraz miesięcznik  „Dobre Nowiny”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.   

2.      Msze św. w dni powszednie o godz.  8:00   i  18:00. 

Msze św. w niedzielę o godz.  8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

Okazja do Spowiedzi św. w dni powszednie przed ranną i wieczorną Mszą św.  

 

3.   Nabożeństwa  Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00.Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17:30.  Zapraszamy wszystkich wiernych, dzieci  i młodzież do udziału w tych nabożeństwach.

 

4.      We wtorek  Nabożeństwo do św. Józefa  po Mszy św. wieczornej. Modlimy się za rodziny, małżeństwa i narzeczonych  oraz w naszych osobistych intencjach. 

 

5.      W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.

 

6.      W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy  Wielkopostne Dzieło „Ad Gentes” na rzecz pomocy polskim misjonarzom pracującym na misjach. Dlatego w przyszłą niedzielę przed Kościołem zbierane będą do puszek dobrowolne ofiary na rzecz pomocy misjonarzom. Za otwarte serca i wsparcie tego dzieła „Bóg Zapłać”.

  

7.     Wyrażamy serdeczną wdzięczność  za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczamy na prace remontowe w naszej Parafii. Za wszelką ofiarność, dobroć i życzliwość niech Łaskawy Bóg wynagrodzi.                   

 

    

  

Odwiedzin:1085066
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke