Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 24, listopad 2018 20:27

Ogłoszenia  duszpasterskie  25.11.2018r. 

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

              „Jezus Chrystus naszym Królem i Panem”

 W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość odpustową w naszej Parafii ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzamy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata nas samych, nasze rodziny, Parafię, Miast i Ojczyznę naszą. Suma odpustowa w intencji Parafian i Dobroczyńców naszych zostanie odprawiona o godz. 12:00. Po Mszy św. akt zawierzenia  i Procesja Eucharystyczna.

 1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”,      oraz  miesięcznik „Dobre nowiny”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej. 

2.      Msze św. w dni powszednie o godz. 8:00 i 18:00.

W niedziele  Msze św. o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i   o godz. 18:00. 

  

3.      W środę  28 listopada o godz. 18:00 Msza św. w intencji śp. Ks. Kan. Zdzisława Sobierajskiego z okazji  imienin.

 

 4.      W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Msza św.    

5.      W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. 

 

6.      W przyszłą  niedzielę rozpoczynamy Adwent,  czas radosnego oczekiwania i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Formą przygotowania do Świąt są Msze św.  „roratnie”. Roraty będą od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.  Do udziału w roratach zapraszamy już dziś wszystkich wiernych, dzieci z lampionami, także młodzież i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. 

 

 7.      W poniedziałek 26 listopada o godz. 18:00 do Kościoła Farnego przybędzie figura Św. Michała Archanioła. Program nawiedzenia wywieszony jest w gablocie.

 

8.      Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, Panom za pomoc w pracach porządkowych w Kościele i przygotowanie Świątyni  do uroczystości odpustowych. Wszystkim za wszelkie dobro, pomoc i życzliwość niech Chrystus Król Łaskawie wynagrodzi. 

 

9.      Wszystkim Drogim parafianom i miłym gościom życzymy miłego Świętowania oraz udanego tygodnia. Niech Chrystus Król nas prowadzi i nam Błogosławi.

 

    

  

Odwiedzin:862245
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke