Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 11, listopad 2018 01:24

Ogłoszenia  duszpasterskie  11.11.2018r.

XXXII   Niedziela  Zwykła – Narodowe  Święto  Niepodległości

 1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”     oraz dwutygodnik diecezjalny „Opiekun”.  Są jeszcze kalendarze katolickie na nowy rok, w którym zaznaczone są  wszystkie święta, które my katolicy obchodzimy  w ciągu roku.  

2.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00,  18:00. 

      Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.   

 

3.      W środę o godz. 21:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Msza św.  

 

4.      W Piątek 16 listopada na godz. 20:00 zapraszamy na kolejne jak co miesiąc nabożeństwo i spotkanie z Jezusem Eucharystycznym przy rozważaniu Słowa Bożego i śpiewie Kanonów. W tym miesiącu spotkanie poświęcone będzie naszym bliskim zmarłym. Serdecznie zapraszamy.

  

5.      Od Czwartku 15 listopada po Mszy św. wieczornej Siostry Nazaretanki wraz z młodzieżą prowadzić będą Nowennę do Błogosławionej Siostry Franciszki Siedliskiej Matki założycielki Sióstr Nazaretanek. Nowenna będzie przygotowaniem duchowym do Uroczystości Odpustowych ku czci Chrystusa Króla.

 

6.      Już dziś zapraszamy wszystkich wiernych, miłych gości, drogich parafian na Uroczystości Odpustowe ku czci Chrystusa Króla 25 listopada. O godz.12:00  zostanie odprawiona suma odpustowa, której przewodniczyć będzie Ks.Kan. Krzysztof Duchnowski.  

W tym dniu zawierzymy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata nas samych, nasze rodziny, Parafię i Ojczyznę naszą. Zapraszamy do udziału w sumie odpustowej sztandary parafialne i różnych organizacji społecznych oraz feretrony. Z okazji odpustu zapraszamy wszystkie dzieci w koronach na Mszę św. o godz. 12:00. Po Mszy św. wszystkie korony zostaną nagrodzone.

 

 7.       Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczamy na remont Kościoła. Za wszelką ofiarność, dobroć i życzliwość niech Łaskawy Bóg wynagrodzi.

 

    

  

Odwiedzin:1462750
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke