Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 06, październik 2018 21:53

 Ogłoszenia  duszpasterskie  07.10.2018r. 

 XXVII   Niedziela  Zwykła  

 1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”,   nowy numer dwutygodnika  diecezjalnego „Opiekun” oraz  miesięcznik  „Dobre Nowiny”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej. Są także kalendarze na nowy rok w cenie 6,- zł., w których zaznaczone są wszystkie święta, które my katolicy obchodzimy w ciągu roku.

 

2.      Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00  i   18:00 

       Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

  

3.       Nabożeństwa Różańcowe dla wszystkich codziennie o godz. 17:30.Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziny oraz wszystkich wiernych, abyśmy przez Maryję Matkę naszą  wypraszali u Boga potrzebne łaski.

 

  

4.      W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św. 

  

5.      W sobotę od 13 października od godz. 9:30 odwiedzimy chorych i starszych z Najświętszym Sakramentem. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub biurze parafialnym do środy włącznie.

 

 6.      W  przyszłą Niedzielę 14 października przypada Dzień Nauczyciela. W tym dniu przeżywać będziemy  DZIEŃ  PAPIESKI pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwaz okazji 40 rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.Dziękować będziemy Bogu za św. Jana Pawła II i za Jego wstawiennictwem wypraszać będziemy u Boga potrzebne łaski dla nas a także dla wszystkich Nauczycieli i Wychowawców.      Zapraszamy w tym dniu na różaniec wyjątkowo na godz. 17:00, który prowadzić będzie młodzież.  Jak co roku pragniemy wesprzeć Fundusz Papieski Jana Pawła II, który przeznaczony jest na stypendia dla młodzieży uzdolnionej z rodzin ubogich. Dlatego przed Kościołem młodzież zbierać będzie do puszek datki na ten Fundusz. Także po Mszy  św.  będzie można nabyć lub skosztować przy kawie  albo  herbacie Kremówki Papieskie.

 

 7.      W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczamy na cele remontowe w naszej parafii. Za wszelką pomoc, dobroć i ofiarność wyrażamy serdeczną wdzięczność.

  

8.      Od 15 do 19 października w Parafii Farnej będą prowadzone kursy przedmałżeńskie. Rozpoczną się 15 października w poniedziałek o godz. 19:00 w Salkach Katechetycznych.

  

9.      Stowarzyszenie Katolicko – Sportowe „Szczęście„ zaprasza na modlitwę różańcową 14 października do Rzetni. Wyjazd  rowerami. Szczegółowe informacje wywieszone są w gablocie.

 

 

10.  Jak w każdą niedzielę zapraszamy do naszej Kawiarenki Parafialnej  na kawę, herbatę i pyszne domowe ciasto.

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1085124
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke