Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogloszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: sobota, 03, marzec 2018 22:50

Ogłoszenia  duszpasterskie  04.03.2018r 

III  Niedziela  Wielkiego Postu

  1.      Przed  Kościołem można nabyć czasopisma katolickie  „Przewodnik Katolicki”, dwutygodnik diecezjalny „Opiekun” oraz nowy numer miesięcznika „Dobre Nowiny”.Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.   

2.      Msze św. w dni powszednie o godz.  8:00   i  18:00. 

Msze św. w niedzielę o godz.  8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

 

3. Nabożeństwo  Gorzkich Żali  z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00. Nabożeństwo  Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17:30.  Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach wszystkich wiernych, dzieci, młodzież  oraz kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. 

 

 4.      W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00  Spotkanie Grupy Rycerstwa Niepokalanej. 

 5.      W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św. 

 6.      W Piątek  po Mszy św. o godz. 18:00   Spotkanie Kręgu Biblijnego. 

 7.      W sobotę 10 marca od godz. 9:30 odwiedzimy chorych i starszych z Najświętszym Sakramentem. Chorych i starszych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym lub w zakrystii do środy włącznie.   

 8.      Od przyszłej Niedzieli 11 marca – IV Niedzieli Wielkiego Postu w naszej Parafii przeżywać będziemy Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzić będzie duszpasterz młodzieżowy wraz z młodzieżą akademicką z Warszawy. Rekolekcje trwać będą do środy. Spotkania w dni powszednie dla wszystkich będą o godz. 8:00 i 18:00.  Serdecznie zapraszamy do udziału w tych rekolekcjach. 

 9.      W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczamy na prace remontowe w naszej parafii,  za które już dziś wyrażamy wdzięczność. 

 10.  Zachęcamy do włączenia się w Wielkopostne Dzieło Miłosierdzia ”Caritas”,aby przez Wielki Post Członkowie Rodziny składali ofiary do skarbonki jako owoc przeżywania wyrzeczenia i jałmużny na rzecz pomocy na leczenie chorych  dzieci i ratowania życia oraz pomocy prześladowanych w Syrii. Skarbonki wyłożone są przy bocznym ołtarzu Matki Bożej  i  można zabrać do domu a w Wielkim Tygodniu złożyć na ołtarzu. 

 11.   W naszej parafii organizujemy Pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu  w sobotę  7 kwietnia.  Przyjmujemy zapisy w zakrystii  lub  w biurze parafialnym.

 W miesiącu sierpniu organizujemy również pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Przyjmujemy także zapisy. 

 12.   W naszym mieście organizowana jest  Ekstremalna Droga Krzyżowa23 marca. Trasa liczy 47 km.Szczegółowe informacje wywieszone są w gablocie.

 

    

  

Odwiedzin:785398
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke