Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogloszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 15, październik 2017 00:34

 Ogłoszenia  duszpasterskie  15.10.2017r.

XXVIII  Niedziela  Zwykła

1.      Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”,   dwutygodnik diecezjalny „Opiekun”, oraz miesięcznik „Dobre nowiny”. Są jeszcze kalendarze katolickie na nowy rok gdzie zaznaczone są wszystkie święta, które my katolicy obchodzimy w ciągu roku.

 2.      Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 8:00,  17:00  i  18:00.   W sobotę o godz. 8:00 i 18:00. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

  

3.      Nabożeństwa Różańcowe dla wszystkich codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziny oraz wszystkich wiernych, abyśmy przez Maryję Matkę naszą wypraszali u Boga potrzebne łaski. 

 

 4.      Przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”.Dziękujemy Bogu za św. Jana Pawła II, za Jego Pontyfikat i za Jego wstawiennictwem wypraszamy u Boga potrzebne Łaski. Zapraszamy w dzisiejszą niedzielę na różaniec wyjątkowo na godz. 17:00. Jak co roku w tym dniu pragniemy wesprzeć Fundusz Papieski Jana Pawła II, który przeznaczony jest na stypendia dla młodzieży uzdolnionej z rodzin niezamożnych. Dlatego przed kościołem młodzież zbiera do puszek datki na ten Fundusz. Po Mszach św. można skosztować  w kawiarence lub nabyć przed Kościołem słynne Kremówki Papieskie.Za wszelką pomoc w zorganizowaniu Dnia Papieskiego oraz wsparcie tego Dzieła wyrażamy serdeczną wdzięczność.

  

5.      W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  połączona z Mszą św.  

 

6.      W piątek  20 października o godz. 20:00 zapraszamy serdecznie na kolejne modlitewne spotkanie z Jezusem Eucharystycznym, gdziew ciszy i wspólnie przy śpiewie kanonów uwielbiać będziemy Boga. Na koniec indywidualne Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

 

7.      W sobotę 21 października zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 wszystkich pielgrzymów, którzy w tym roku odbyli pielgrzymkę do Fatimy i Sanktuariów Maryjnych w Europie. Po Mszy św. zapraszamy  na wspomnienia popielgrzymkowe  do naszej Kawiarenki.

 

 

8.      Wypominki za naszych bliskich zmarłych można składać do 2 listopada w biurze parafialnym lub do koszyczka na bocznym ołtarzu. Tam też wyłożone są karteczki na wypominki. Natomiast wypominki całoroczne, które odczytywane są w każdą niedzielę można zamawiać w biurze parafialnym.

 

9.      Wyrażamy serdeczną wdzięczność za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę na remont naszego Kościoła. Za wszelką ofiarność, pomoc i wsparcie tego dzieła niech łaskawy Bóg wynagrodzi.

 

10. Od 20 października w naszym kinie wyświetlany będzie film religijny o św. Maksymilianie Kolbe pt. „Dwie Korony”. Szczegółowe informacje wywieszone są w gablocie. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu. 

 

    

  

Odwiedzin:754205
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke