Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogloszenia duszpasterskie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 08, październik 2017 00:30

 Ogłoszenia  duszpasterskie  08.10.2017r.

 XXVII  Niedziela  Zwykła

 

1.  Przed Kościołem można nabyć czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki”,   oraz nowy numer dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun” oraz miesięcznik „Dobre nowiny”.  Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej. Są jeszcze  kalendarze katolickie na nowy rok, gdzie zaznaczone  są wszystkie święta, które my katolicy obchodzimy w ciągu roku.

 

2.    Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 8:00,  17:00  i  18:00. 

      W sobotę o godz. 8:00 i 18:00.

      Msze św. w niedzielę o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00.

 

 3.      Nabożeństwa Różańcowe dla wszystkich codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziny oraz wszystkich wiernych, abyśmy przez Maryję Matkę naszą wypraszali u Boga potrzebne łaski. 

  

4.      W środę o godz. 21:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  połączona z Mszą św. 

 

5.      W czwartek  o godz. 19:00 zapraszamy na wieczór uwielbienia i adorację Najświętszego Sakramentu. Modlitwę prowadzić będą Siostry Nazaretanki.

 

 6.      W sobotę 14 października przypada Dzień Nauczyciela. Zapraszamy na Różaniec św. o godz. 17:30 w intencji wszystkich nauczycieli i wychowawców tak żyjących jak i zmarłych. 

 

7.      W sobotę 14 października od godz. 9:30 odwiedzimy chorych i starszych z Najświętszym Sakramentem. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym do środy włącznie.

  

8.      W przyszłą niedzielę  15 października przeżywać będziemy  Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Dziękować będziemy Bogu za św. Jana Pawła II, za Jego wstawiennictwem wypraszać będziemy u Boga potrzebne łaski. Zapraszamy w tym dniu na różaniec wyjątkowo na godz. 17:00, który prowadzić będzie młodzież. Jak co roku w tym dniu pragniemy wesprzeć Fundusz Papieski Jana Pawła II, który przeznaczony jest na stypendia dla młodzieży uzdolnionej z rodzin ubogich. Dlatego przed kościołem młodzież zbierać będzie do puszek datki na ten  Fundusz. Także po Mszy św. będzie można skosztować przy kawie lub herbacie  oraz  nabyć  KREMÓWKI PAPIESKIE.  

 

 9.      Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na tacę, które przeznaczamy na cele remontowe       naszego Kościoła. Za wszelką ofiarność, pomoc i życzliwość Niech Łaskawy Bóg wynagrodzi.

 

 

 

    

  

Odwiedzin:862621
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke