Intencje mszalne

Drukuj
Utworzono: niedziela, 01, grudzień 2013 01:41

Intencje Mszalne  

od dnia  02.12. –  08.12.2013 r.

______________________________________________________________

Poniedziałek  02.12.2013r.

Godz.    8:00        śp. Mariusz  Szewczyk

Godz.  17:00        śp. Maria Konarska 

Godz.  18:00        śp. Marian Kubiaczyk, Izabela, Władysława,

                                       Tomasz, FranciszekKlein

 

Wtorek  03.12.2013r.

Godz.    8:00        śp.  Teresa Bacik

Godz.  17:00        śp.  Zofia, Wincenty i zmarłych z rodziny

                                        z obojga stron

Godz.  18:00        śp.  Stanisław Baszczyk                         

 

Środa  04.12.2013r.

Godz.    8:00        śp.  Przemysław Wojtasik

Godz.  17:00        śp.  Stanisława Tomczyk

Godz.  18:00        śp.  Tadeusz Binek  - 1 rocznica śmierci

Godz.  21:00        śp.  Lucjan Adamski

 

Czwartek  05.12.2013r.

Godz.    8:00        śp.  Wiktoria Błażejewska

Godz.  17:00        śp.  Jan Grzesiak

Godz.  18:00        śp.  Stefania Stagraczyńska – 1 rocznica

                                        śmierci

 

Piątek  06.12.2013r.

Godz.    8:00       śp.  Zygmunt Kołodziej

Godz.   17:00      śp.  Zdzisław Gajewski                              

Godz.   18:00      śp.: Stanisław Kułak, Józef Rokicki,

                                       Feliks Roguszny,Stanisław Kempa,

                                       Jan Kuźnicki, Tadeusz, Jacek Rajscy,

                                       Jadwiga Felich, Eryka Pilarska,

                                       Czesław Ostrowski, Mariusz Szewczyk,

                                       Kazimierz Fabrowski,

                                       Przemysław Wojtasik

 

Sobota  07.12.2013r. 

Godz.    8:00        śp.  Marianna Busz

Godz.  18:00        śp.  Józef – 34 rocznica śmierci, Leokadia  

                                        Tyła, Jerzy Ciężki i zmarłych z rodziny

                                        z obojga stron                                                                        

 

Niedziela   08.12.2013r.                          

Godz.    8:00        śp.  Andrzej, Stanisława Olejnik, Marianna,

                                        Florian, Irena Leśni  

Godz.    9:30       śp.  Czesław Lelek  -  6 rocznica śmierci

                                        i zmarłych dziadków                             

Godz.  11:00       śp.  Stanisław, Idzi, Gertruda Tomczak,

                                       Helena, Ignacy Błoch

Godz.  12:00       śp.  Michał Sikora i zmarłych z rodziny

                          X/ Błogosławieństwo z okazji roczku Majka

                                Kostrzewska  

Godz.  18:00        śp.  Stefan, Stanisława Lar,

                                        Halina Dukała