Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Intencje mszalne

Drukuj
Utworzono: sobota, 26, październik 2019 22:18

 Intencje Mszalne  

 od dnia 28.10.2019 r. – 03.11.2019r  

Poniedziałek 28.10.2019r

Godz.     8:00   śp.  Urszula  Mieszała 

Godz.   18:00 -   śp.  Józef Bodek w rocznicę śmierci i Tadeusz Spych  z okazji Imienin. 

  

Wtorek 29.10.2019r. 

 Godz.   8:00    śp.  Urszula Mieszała

 Godz. 18:00  śp.  Stanisławę, Jan, Józef oraz Maria, Kazimiera i pozostałych zmarłych z rodziny.  

 

 Środa 30.10.2019r.

 Godz.   8:00  śp.  Halina Witkowska i Stanisław.

 Godz. 18:00 śp.  Stanisław Hajnrych oraz rodziców Helena i Edward a także Leokadia i Stefan Dubiel.

Godz. 21:00  -  śp.  Marian Łuczak, zmarłych rodziców i rodzeństwo. 

 Czwartek  31.10.2019r

 Godz.   8:00  -  śp.  Urszula Mieszała

 Godz. 18:00  -  śp.  Zenon  -  23 rocznica śmierci i rodziców z obu stron.  

 

 Piątek 01.11.2019r. Wszystkich Świętych

 W Kościele

 Godz.   8:00  - śp. Jadwiga, Antoni, Kazimierz Staszewscy, Helena, Maria, Urszula, Józef, Franciszek, Wiktor i  Henryk Sobczak  oraz pozostałych zmarłych z rodziny. 

 Kaplica Cmentarna

 Godz.   9:30 -  śp. Zmarłych z rodziny Świtunów, Szymanowiczów, Zwolińskich i Laskowskich. 

Godz. 11:00 -   Za zmarłych z rodzin: Kocerków Chwaliszów, Krzyżańskich,  Wojtasików, Zofię Sznajder, Józefę Błaszczyńską, Janinę Rozmus  i Stefanię Wilkównę. 

Godz. 12:00  -  Za  zmarłych z rodziny Fliegerów  i  Dorożalskich.   

Godz. 18:00 -  śp. Helena - 47 rocznica śmierci i Ludwik – 16 rocznica śmierci oraz zmarłych z rodziny Sułkowskich, Małyszków i Łamaczów. 

 

 Przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich

 Godz. 14:00  -    A/. W intencji zmarłych Parafian i Dobroczyńców.

                              B/. śp. Jan Ulichnowski     

 

 

Sobota 02.11.2019r. Święto Zmarłych - Dzień Zaduszny 

Godz.   8:00  -  Zbiorowa za naszych bliskich zmarłych w ostatnim roku Wykaz nr 1. 

Godz.   9:30  -  śp. Krzysztof Błaszczak 

Godz.  16:30  - śp. Weronika, Franciszek, Benedykt, Danuta i zmarłych z rodziny. 

Godz. 18:00 Zbiorowa za naszych bliskich zmarłych w ostatnim roku Wykaz nr 2.         

 

 Niedziela 03.11.2019r.  

 Godz.  8:00  -   śp.  Anna, Józef Kocińscy i dziadków z obu stron.                    

 Godz.  9:30  -   śp. Józef i Kazimiera  Organiściak, Gertruda i Leon Karasińscy oraz Urszula i Czesław Mieszała. 

Godz. 11:00  śp.Czesław,Łukasz i Maria Calińscy. Zofia, Stanisław i Marian Pawlińscy.                                                                    

Godz. 12:15 śp.  Stefania, Helena i Franciszek Lenart, Jadwiga i Jan Kokot oraz  pozostałych zmarłych z rodziny z obu stron. 

Godz. 18:00 -  śp.  Helena w rocznicę śmierci, Sylwester i Jan Ulichnowscy. Roman i Maria Maciejewscy. 

 

                                                                                 Wykaz 1.

 Dzień  Zaduszny    02.11.2019r.   godz. 8:00 

Msza św. w intencji  zmarłych   

w okresie  od 1  listopada  2018 roku  do 31 października  2019  roku  za

śp.                                

               1.         Sławomir  Woźniak 

  2.        Tadeusz   Bil                                    

               3.         Wacław   Janicki                                

              4.         Teresa  Wróbel                              

              5.         Irena  Szmacińska                                          

             6.         Wiesław  Adam  Janicki                               

             7.         Bogumiła  Czajkowska                 

             8.         Danuta  Jaśkowiak

             9.         Janina  Drzewiecka

      10.                Kazimiera  Janicka

           11.            Janina  Łacina

           12.              Jan  Szłapik

           13.          Wacław  Szymański

          14.            Maria  Graf

          15.              Krystyna  Adamska

          16.            Teresa  Rubik

          17.            Anna  Gretka

          18.           Teresa  Mróz

          19.           Michał   Pełka

          20.           Jan  Wrzalski

         21.            Zygmunt  Jakubczyk

         22.           Urszula   Nowak

         23.           Alina  Krzyżanowska

         24.          Sylwester  Banasiak

         25.            Jolanta   Frankowska  

  

                                                                                                                                                                                                      Wykaz 2.

 

Dzień  Zaduszny    02.11.2019r.   godz. 18:00 

Msza św. w intencji  zmarłych   

w okresie  od 1  listopada  2018 roku  do 31 października  2019  roku  za

śp. 

               1.          Maria   Lubryka                               

               2.         Barbara    Czochra                                         

               3.        Stefania   Lenart                                 

               4.        Maria   Fikus

               5.        Kazimierz   Witkowski                                               

               6.        Stefan  Dyba                            

               7.        Witold   Orchowski                          

               8.        Zdzisław   Goncerzewicz                           

               9.        Antoni  Jan   Bacik                     

             10.        Marian  Ilski                  

             11.        Honorata   Ochocka                        

             12.        Jerzy  Wojciech   Cicharski

             13.        Tadeusz   Szymoniak                              

             14.        Jan   Ulichnowski

             15.        Bożena   Matuszkiewicz

             16.        Jan   Rusin

             17.        Marian   Smolarek

             18.        Kazimiera   Organiściak

             19.        Gertruda   Kubacka

             20.        Małgorzata   Gabryelczyk

             21.        Mirosław   Moskalik

             22.        Zdzisław   Wypchło

             23.        Krystyna   Puschmann

             24.       Krzysztof   Pawliński

             25.       Wanda   Więcek

             26.       Joanna   Zagata

             27.       Jan   Daszczyk

            28.      Lech   Drzazga

            29.       Marian  Lamek

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1120616
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke