Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Intencje mszalne

Drukuj
Utworzono: niedziela, 29, październik 2017 00:19

Intencje Mszalne 

od dnia 30.10.2017 r. – 05.11.2017r

   

Poniedziałek 30.10.2017r.   

 Godz.   8:00  śp. January Łapeta 

Godz. 17:00 -  śp. Łucja i Czesław Gąszczak, Klara i Józef Dolata  oraz zmarłych   z rodziny.

 

Godz. 18:00 – śp. Mieczysław  Augustyniak.

 

 Wtorek 31.10.2017r.   

 Godz.   8:00  śp.  Ryszard Gawęcki

 Godz. 17:00 -  śp.  Zenon Hęciak  -  21 rocznica śmierci  oraz zmarłych rodziców z obu stron.

 Godz. 18:00 – śp. Zbigniew Jankowiak.

 

 Środa 01.11.2017r.  Uroczystość Wszystkich Świętych

 W Kościele

 Godz.   8:00  - śp. Zbigniew Kempa 

 Kaplica Cmentarna

Godz.   9:30 -  śp. Zofia Sznajder  -  50 rocznica śmierci, Idzi Kocerka  i wszystkich   zmarłych z rodzin; Kocerków, Chwaliszów, Krzyżańskich, Ziomberów i Wojtasików.

 

Godz. 11:00 -  śp. Marian Dorożalski

 

Godz. 12:00  -  śp. Jadwiga, Antoni i Kazimierz Staszewscy, Helena, Józef, Franciszek, Wiktor i Henryk Sobczak, Urszula i Stanisław  Wieteccy  oraz zmarłych z rodziny.

 

Godz. 18:00 -  śp. Zmarłych z rodziny Świstunów, Szymanowiczów, Zwolińskich i  Laskowskich.

 

Przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich

 

Godz. 14:30  -    A/. W intencji zmarłych Parafian i Dobroczyńców.

 

                             B/. śp. Helena  i Ludwik Sułkowscy w rocznice ich śmierci,

                                          Jadwiga Drozdowicz i zmarłych z rodziny.

                  

 Czwartek 02.11.2017r.   Święto Zmarłych   -  Dzień Zaduszny

 Godz.   8:00  -  Zbiorowa za naszych bliskich zmarłych w ostatnim roku Wykaz nr 1. 

 Godz.   9:30  -  śp. Edmund Grzesik  -  25 rocznica śmierci  i zmarłych z rodziny. 

 Godz.  16:30  - śp. Weronika, Franciszek, Benedykt, Danuta i zmarłych z rodziny. 

 Godz. 18:00 Zbiorowa za naszych bliskich zmarłych w ostatnim roku Wykaz nr 2.                         

 

 Piątek  03.11.2017r.

 Godz.   8:00 -   śp. Janina Zawada 

Godz. 17:00 -  śp.  Andrzej Kremski  -  15 rocznica śmierci.

 

Godz. 18:00 -  śp.: Maria Łakoma, Robert Śródka, Henryk Gruszka, Stanisław Sawczyn, Regina Karcz, Robert Parkitny, Marianna Panek, Marian Rokicki, Idzi Kocerka, Irena Zielonka, Józef Janusz Maury, Rozalia Maciejewska, Marianna Szczygieł, Jacek Piecyk, Maciej Piecyk, Marian Chmielina, Zbigniew Chmielina, Wanda Zawidzka, Janusz  Janicki.   

 

 Sobota  04.11.2017r.

 Godz.   8:00  -  śp. Izabela Królik Lasota

 Godz. 18:00 śp. Idzi, Gertruda, Stanisław, Regina, Edmund i Jarosław.

 

 Niedziela 05.11.2017r.

 Godz.  8:00 -  śp. Janina, Stanisław i Ewa Mądry oraz rodziców z obu stron. 

 Godz.  9:30  -  śp. Józef  Organiściak. 

 Godz. 11:00 – śp. Eugeniusz Więcek  -  5 rocznica śmierci  oraz zmarłych z rodziny Więcków i Wyrocików.                          

 Godz. 12:15  śp. Aniela Kowalczyk  -  3 rocznica śmierci i zmarłych z obu stron.  

                  X/.  Błogosławieństwo Boże dla Alana  z okazji roczku.

 

Godz. 18:00 śp.  Helena  -  8 rocznica śmierci i Sylwester Ulichnowscy, Roman i Maria Maciejewscy oraz zmarłych z rodziny z obu stron.

 

                                                                                                               

   Wykaz 1.

 Dzień  Zaduszny    02.11.2017r.   godz. 8:00 

Msza św. w intencji  zmarłych   

w okresie  od 1  listopada  2016 roku  do 31 października  2017  roku  za śp. 

                            

             1.         Aniela Maria   Bacik 

 

2.         Wiesław     Lach  

                                   

            3.         Czesława   Cwojdzińska 

                                       

           4.         Dorota    Płażewska   

                           

           5.         Małgorzata     Kosik  

                                        

           6.         Stanisława    Walczak 

                                       

           7.         Irena    Żuberek  

               

           8.         Barbara    Parusińska

 

           9.         Janusz    Dąbrowski

 

        10.                Bogusław    Roszak

 

        11.              Marianna    Panek

 

        12.             Kazimierz     Szkudlarek

 

        13.            Irena Krystyna    Cieplik

 

        14.            Józef    Furmanek

 

        15.            Jerzy    Pichet

 

        16.            Bolesław    Jędrzejewski

 

        17.            Waleria    Grzesiak

 

        18.            Jerzy    Gryczka

 

        19.            Józef    Bigos

 

        20.             Ludwik    Gruchocki

 

        21.            Eugeniusz    Jarzyna

 

        22.            Józef    Kalina

 

        23.           Teresa   Bursztynowicz

 

        24.            Alicja    Łukianowska

 

        25.            Leokadia    Jamroży

 

        26.              Czesława    Więcek

 

        27.              Marek    Faron

 

        28.              Lech    Rorat

 

        29.            Tadeusz    Telega

 

        30.            Teresa     Banasiak                      

 

  

Wykaz 2.

 

Dzień  Zaduszny    02.11.2017r.   godz. 18:00

 Msza św. w intencji  zmarłych 

 w okresie  od 1  listopada  2016 roku  do 31 października  2017 roku  za śp.  

 1.         Zbigniew    Kempa                                    

 

2.         Anna   Pukownik                                          

 

3.         Lucyna   Dolata                                 

 

4.         Henryka   Zięba

 

5.         Jan        Wałęga                                               

 

6.         Kazimiera   Chwalisz                            

 

7.         Wiktoria   Ciesiółka                          

 

8.         Piotr   Makles                           

 

9.         Tadeusz   Mielecki                     

 

10.        Teresa     Wawrzyniak                  

 

11.        Danuta    Kowalska                        

 

12.        Ryszard    Pełka

 

13.        Marianna    Szczygieł                               

 

14.        Józef    Ciemny

 

15.        Piotr    Kałużny

 

16.        Krystyna   Kinastowska

 

17.        Jan    Gmerek

 

18.        Jerzy    Śmigielski

 

19.        Stanisław    Braun

 

20.        Marian    Różyński

 

21.        Stanisław    Chudziński

 

22.        Władysław    Kuświk

 

23.        Stanisław    Wroński

 

24.        Czesław    Nowak

 

25.        Antoni    Kniat

 

26.        Józef    Mocek

 

27.        Antoni    Bąk

 

28.        Krzysztof   Błaszczak

 

29.        Bronisława    Krakowska

 

30.        Andrzej   Witwicki

 

31.        Dariusz    Łacina

 

32.        Jan    Busz

 

                                             

 

    

  

Odwiedzin:521705
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke