Rok 1994

W dniu 1 października parafia rozpoczęła 14 rok istnienia. Na nabożeństwach różańcowych dzieci otrzymały obrazki z pytaniem w celu ułożenia hasła. Ks. proboszcz odnotowuje w kronice, że w tym nabożeństwie wzięło udział około 350 dzieci.

W dniu 25 września odbyły się uroczystości z okazji 80-lecia harcerstwa na Ziemi Ostrzeszowskiej. Przy pomniku harcerskim odprawiono Mszę św. koncelebrowaną przy udziale : ks. Janusza Popławskiego, ks. Andrzeja Kubery, ks. Jana Stachowiaka, ks. Józefa Szydełko i ks. proboszcza Zdzisława Sobierajskiego. Ks. proboszcz  poświęcił napis Katyń założony na pomniku, który przypomina zbrodnię stalinowską popełnioną na kilku tysiącach polskich oficerów.

4 października odbyła się w Ołtarzewie ( ojcowie Palotyni)  uroczysta profesja kleryka z parafii Przemysława Kobzy. Ks. proboszcz Z. Sobierajski uczestniczył w tej uroczystości.

W pierwszy piątek października dzieci otrzymały kartki: Mój dar dla Jezusa. Gorliwe dzieci z tej grupy mają utworzyć Krucjatę Ewangeliczną. Wprowadzenie kartek znacznie zwiększyło liczbę dzieci przystępujących do sakramentu pokuty. W parafii pracuje wikary ks. Jan Matwijiszyn.

W czasie uroczystości Wszystkich Świętych na Mszy koncelebrowanej na cmentarzu kazanie wygłosił ks. wikary z parafii farnej Paweł Maliński. 6 listopada w kościele odbył się koncert poezji śpiewanej Pawła Pluty, ucznia Zespołu Szkół nr 2 w Ostrzeszowie.

Listopadowe rekolekcje przed świętem Chrystusa Króla wygłosił ks. pasjonista z Sadowa. Rekolekcjonista wygłosił również Słowo Boże w czasie mszy odpustowej.

Po raz pierwszy w historii parafii był ruchomy żłóbek w okresie świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie dla dzieci była to atrakcja.