Rok 1985

W tym roku nastąpiła zmiana  na stanowisku księdza wikarego. Dopiero po wakacjach dotychczasowego wikarego ks. Henryka Hołosia, który od 1 07 został proboszczem w Wyganowie, zastąpił ks. Mirosław Litwinowicz.

Członkowie Żywego Różańca ufundowali nowy sztandar. Od nowego roku szkolnego w niedziele Msza św. wieczorna jest przeznaczona dla młodzieży.

W niedzielę 24 listopada uroczystą Mszę odpustową odprawił ks. proboszcz Jan Stachowiak, kazanie wygłosił ks. prob. Stanisław Ziemniewicz. Są oni tegorocznymi Jubilatami- 25 lat kapłaństwa.

Po uroczystościach odpustowych przybyli na nie księża mogli się spotkać w nowej plebani. Do Świąt Bożego Narodzenia zostaje oddany do użytku cały budynek.

Do tradycji parafii przeszły opłatkowe spotkania ze studentami.