Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Aktualności

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Utworzono: piątek, 14, lipiec 2017 21:30

Pielgrzymka z okazji 100 –lecia  

objawień w Fatimie (1917-2017) 

w dn. 6 – 22 sierpień 2017r. (16 dni) 

   

Mariazoll (Austria) - Arona (Włochy) - Mediolan  - Avinion (Francja) - Barcelona (Hiszpania) -  Saragossa - Madryt - Fatima (Portugalia) -  Santiago de Compostela - Lourdes - La Salette.

  

1 Dzień   Wyjazd z miejsca zbiórki o  godz. 23:00. Przejazd na Kahlenberg (po polsku Łysa Góra). Msza św. Przejazd do Mariazell, następnie przejazd do hotelu w okolicach Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

2 Dzień   Śniadanie. Zwiedzanie Padwy. Przejazd do Mediolanu zwiedzanie miasta, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

3 Dzień  Śniadanie. Przejazd do Avinion – zwiedzanie miasta. przejazd do hotelu w okolicach Barcelony, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. 

 

4 Dzień  Śniadanie. Przejazd do sanktuarium na Monserrat. Powrót do Barcelony – zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

5 Dzień  Śniadanie. Dzień przeznaczony na plażowanie i odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg.

 

6 Dzień  Śniadanie. Wyjazd w kierunku Madrytu. Po drodze zwiedzanie Saragossy.

Przejazd do Madrytu – zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

7 Dzień  Śniadanie. Zwiedzanie Madrytu. Obiadokolacja. Nocny przejazd w kierunku Lizbony.

 

8 Dzień  Przejazd na przylądek Cabo da Roca - obserwacja wschodu słońca. Przejazd do Lizbony. Śniadanie. Zwiedzanie miasta. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

9 Dzień  Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie, wieczorem możliwość uczestnictwa w procesji ze świecami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

10 Dzień  Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie, możliwość zwiedzania, uczestnictwa w nabożeństwach. Obiadokolacja. Nocleg.

 

11 Dzień  Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostella. Zwiedzanie. Wyjazd w kierunku Lourdes. Zakwaterowanie w okolicy Oviedo, obiadokolacja, nocleg.

 

12 Dzień  Śniadanie. Przejazd do Lourdes – zwiedzanie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

13 Dzień  Śniadanie. Całodniowy pobyt w Lourdes – dalszy ciąg zwiedzania, udział w nabożeństwach. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

 

14 Dzień  Wczesne śniadanie (ok. godz. 6:00) Przejazd do La Salette. Zwiedzanie sanktuarium. Przejazd do hotelu w okolicach La Salette. Obiadokolacja, nocleg.

 

15  Dzień  Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Obiadokolacja na terenie Francji.

 

16 Dzień  Przejazd do Polski, zakończenie pielgrzymki. 

 

       Cena: 1.390 zł. + 460 Euro

 

    

  

Odwiedzin:711156
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke